Cafe de yalniz oturmak nasil bir duygu?

Siz cafe ye tek basiniza gidiyormusunuz? Gittiginizde kendinizi öksüz terk edilmismi hissediyorsunuz yoksa özgür mü?

0|0
15|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok yaptıgım bişey hiç kötü hissetmedim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Aynen... O yüzden tek başıma gitmem hiçbir yere... :(

1|0
    0|0
  • Özgür hissediyorum tabisi

#İçimDışımMavi

1|0
    0|0
  • Kadınlar ve Erkekler yapayalnız. Ama bunu belli etmemek için koloniler halinde dolaşıyorlar. Malesef öyle. Yalnız olan ya birini bekliyordur ya da gerçekten yalnızdır tek başınaysa. Tercihen tek oturmaz kimse.

1|1
    0|0
  • kafe de yalnız oturmam :S

1|0
    0|0
  • ben çok severım , böyle konuşma uıhtıyacı falan hısetmıyorsun , bır sıgarandan duman alıyorsun bır cayından

1|0
    0|0
  • Ara sıra yaptığım aktivite. Bir çay bardağınla muhabbet edebilmeyi herkes beceremez

2|0
    0|0
  • Yoo daha bir rahatım

1|0
    0|0
  • Acayip bir his çok yaşadım bunu :/

1|0
    0|0
  • Yalniz oturmayi sevmem

1|0
    0|0
  • Kötü.

1|0
    0|0
  • Nefret ederim o durumdan

1|0
    0|0
  • Yoo kötü hissetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Yo tam tersi tek olmaktan hoşlanıyorum cafe de kulaklı takar cafe alır koltuklara yayılırım güzel oluyor

1|0
    0|0
    • Ben Yapamiyorum onu ya bazen is yerinde ögle tatilinde güzel oluyor kafami topluyorum ama normalde sevmiyorum pek öyle kendimi yalniz kalmis hissediyorum 😄

• Ben akşam üzeri hafta sonları

• hiç umrumda bile olmaz kiminle beraber oldugum ya yalnız olurum ya da birisiyle beraber olurum beni germez

1|0
    0|0
  • Yahnideki onca patatesin içine hasbelkader düşmüş kuşbaşı gibi..

1|0
    0|0
  • işim olmaz , tek sinemaya bile gitmek mi? imkansız.

1|0
    0|0
  • Sıkıcı Bir duygu Yaklaşık 4 Senedir Yalnız kalıyorum... Yalnız Yaşıyorum Yalnız Takılıyorum Hayal Ettiğiniz Gibi Eğlenceli Bir İş değil :(:(

1|0
    0|0
  • mal gibi bir duygu bide şey hissediyom kendimi böyle kızlar filan oluyo ya sanki onlara bakmak için geldiğimi filan düşünüyolar gibi gelıo daha da mallaşıom halbu ki yok öyle bişey sahlep çok sevıom o yuzden oysa ki :D

1|0
    0|0
  • çok ğüzel bir duygu her yere bakarsın kızlara felan ama sevğilin olursa önüne bak arkana bakma niye baktın:)

1|0
    0|0
  • tek oturmam.

1|0
    0|0
  • yoğğ çok güzel bir duygu :)

1|0
    0|0
  • ıssız bir adada kalmış gibi hissediyorum

1|0
    0|0
  • ikisinden de biraz üstünde de çaresizlik parçaları oluyor

1|0
    0|0
  • Barda yalnız oturmak kadar kötü olmasa gerek ujksjdhjks

1|0
    0|0
  • Hed gun yanliz oturuyom zaten

1|0
    0|0
    • Peki yalniz napiyorsun? Ben su an yalniz oturdum napcami bilemedim. Daha cok vaktim de var 😂

• Zaten kaliteli bir yer ama almanyada genel olarak böyle cafelerde tv olmuyor nargile cafelerinde felan oluyor.

• Bende slovakiadayim burda tum cafelerde televizyon ama almanya gibi ulkede koymuyolar televizyon sasirdim :)

• Çok otrdum bok gibi bsey :D

1|0
    0|0
  • Kulaklığımı takıp limonatamı yudumlarım

1|0
    0|0
  • Özgür

1|0
    0|0
  • gidiyorum güzel oluyor

1|0
    0|0
  • kinder profil resini kaldırırmısın başka birşey koyarmısın etkileniyorum ve benim gibi etkilenen de vardır sebebi trifobi gibi

https://www.youtube.com/watch?v=rHjz_LSDAvQ

gibi tüyleirm diken diken oluyor engellemek zorunda kalacağım ger baktığımda tüylerim dikeliyor lütfen başka birşey koyarmıısn

0|0
    0|0
    • Resimde delik melik yokki cicek var?

• işte o çiçek silsilesi tüylerimi diken etti onun gibi geldi kaldırırmısın yoksa gerçekten engelleyeceğim bir daha görmeyeyim diye lütfen

Kızlar Ne Diyor 14

• yanına bir kitap alıp okuyabilirsin. ben genelde öyle yapıyorum, o an okudugum kitap hep çantamdadır. o zaman etrafını görmüyorsun bile

1|0
    0|0
  • Kitabımı alıp giderim çoğu zaman. Bence birileriyle oturup dedikodu yapmaktan daha huzurlu hissettiriyor

1|0
    0|0
  • sağa sola bakıyorum telefonumla oynuyorum. biraz garip hissediyorsun ne yalan :D

1|0
    0|0
  • Bilmem hic düsünmedim ben tek basıma yemek yemeyide severim alısverise tek basıma cıkarım ve acıktıgımda falan tek basıma oturur yemek yerim

1|0
    0|0
  • zamandan zamana değişir bazen çok yalnız olmak istersin olamazsın ve o anda yalnız bir cafede oturmak senin için dünyanın en huzurlu şeyidir kendini tamamen özgür hissedersin. bazense etrafında onlarca insan olsun istersin durmadan sohbet etmek bir şeyler anlatmak kalabalığın içinde kaybolmak ve tam o anda cafede tek başına otururken karşı masadaki gruba baktığında gözlerin dolar kendini yapayalnız ve terk edilmiş hissedersin. bazen en yakının yanında olsun istersin başını omzuna koymak için ama olmaz o anda hissettiğin şeyi zaten anlatmak için kelimeler yetmez. yani canımın içi ara sıra yalnız kalmak çok güzel bir şeydir ama umarım yanında birileri olsun istediğinde hiç yalnız kalmazsın.

0|0
    0|0
  • Hayır yalnız daha güzel bence. Alırım bir kitap okurum.

1|0
    0|0
  • biraz garip oluyorsun ama aşırı bir şey yok

1|0
    0|0
  • Oturmadim hic tek

1|0
    0|0
  • Kendimi özgür hissediyorum yetişkin gibi

1|0
    0|0
  • Hiç tek oturmadım