Sorum Beşiktaşlılara?

Sorum Beşiktaşlılara?
Beşiktaş camiasına sorum birisinin ayağında gördüm, bir Fenerbahçe taraftarı olsamda çok üzdü beni. Siz Beşiktaş armasının ve Türk bayrağının ayağa giyilmesine razımısınız?

0|1
33

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bayrak milliyetciligine ben şahsen karşıyım. Bayrağın nerede olduğundan çok niyet önemlidir. Millet olarak bu tür şeylerde abartmaya bayiliyoruz. Kompleksli toplumuz vesselam.

0|1
    0|0
    • Bu bizim kültürümüzde böyle şeylerin ayakların altında olması sakıncalı hoş karşılanmayan bir şey. Bir solcu da böyle düşünebilir.

• Banane şimdi istiyorum 😬

• @06Kartaliçe1903 Azel yetiş acele :)) Acil bir durum var

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun çorapta olmasının bir sıkıntı yok aslında canım sonuçta altında değil üst kısmında. Ve bu düşünülür iken de kötü bir niyet olduğunu zannetmiyorum. Malum Amerikan bayrağı kızların şortlarında ve popo kısımlarında :) Yani bilemedim şimdi değerlendirmeyi siz yapın :)

i00.i.aliimg.com/.../...yrağı-balıksırtı-denim.jpg

www.dollcdn.com/.../k-500x554.jpg

tse1.mm.bing.net/th

0|1
    0|0
    • Amerikan kültüründe kutsalın belden aşşağı olmasında bir sakınca yok ama biz kültürümüzde ekmeği bile bel altı taşımamaya çalışır, göndere çekilecek bayrağı saygılı bir şekilde tepsi gibi taşırız. O sebepten sorayım dedim☺

• Teşekkür ederim iyiyim :)

• Allah daha iyi etsin.

• Türk bayrağı ile Bjk amblemi aynı şey mi? Bu bayrak kanla kazanıldı. Bjk ise sadece bir takım üstelikte bu yapılanlar zaren maddi kaynak amaçlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bundan daha önemlisi Kadıköy'de üzerinde Türk bayrağı bulunan Bjk atkısının yakılması ve Süleyman Seba gibi bir başkana küfürler yağdırılması söz konusu olan soru bunların yanında çok hafif kalır.

0|0
    0|0
    • İkiside aynı ikiside terbiyesizlik bende ikiside suç

• Bir Fenerbahçeli olarak ben de hoş karşılamıyorum bu tür eylem ve fiilleri.. Sürü psikolojisine uymadan bu tür eylemleri kafamızda ölçüp uzak durmak ve gerekirse de uyarmak lazım yakınımızdakileri.

• Razıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...