Sorum Beşiktaşlılara?

Sorum Beşiktaşlılara?
Beşiktaş camiasına sorum birisinin ayağında gördüm, bir Fenerbahçe taraftarı olsamda çok üzdü beni. Siz Beşiktaş armasının ve Türk bayrağının ayağa giyilmesine razımısınız?

0|1
33

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın sadece bjk yazılabilirdi. Bayrak hassas bir konu. Ve Türkiyede sadece beşiktaşa tanınan bu ayrıcalıkdan dolayı daha dikkatli olunmalı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bayrak milliyetciligine ben şahsen karşıyım. Bayrağın nerede olduğundan çok niyet önemlidir. Millet olarak bu tür şeylerde abartmaya bayiliyoruz. Kompleksli toplumuz vesselam.

0|1
    0|0
    • 6gün

Bu bizim kültürümüzde böyle şeylerin ayakların altında olması sakıncalı hoş karşılanmayan bir şey. Bir solcu da böyle düşünebilir.

• 4gün

Banane şimdi istiyorum 😬

• 4gün

@06Kartaliçe1903 Azel yetiş acele :)) Acil bir durum var

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun çorapta olmasının bir sıkıntı yok aslında canım sonuçta altında değil üst kısmında. Ve bu düşünülür iken de kötü bir niyet olduğunu zannetmiyorum. Malum Amerikan bayrağı kızların şortlarında ve popo kısımlarında :) Yani bilemedim şimdi değerlendirmeyi siz yapın :)

i00.i.aliimg.com/.../...yrağı-balıksırtı-denim.jpg

www.dollcdn.com/.../k-500x554.jpg

tse1.mm.bing.net/th

0|1
    0|0
    • 4gün

Amerikan kültüründe kutsalın belden aşşağı olmasında bir sakınca yok ama biz kültürümüzde ekmeği bile bel altı taşımamaya çalışır, göndere çekilecek bayrağı saygılı bir şekilde tepsi gibi taşırız. O sebepten sorayım dedim☺

• 3gün

Teşekkür ederim iyiyim :)

• 3gün

Allah daha iyi etsin.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...