Elinize bir terörist verseler ne yapardınız?

Elinize sapa sağlam bir terörist veriyorlar, ne yapardınız?

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir şey yapmam. Devlet görevlilerine teslim ederim.
    Ben ne vahşiyim ne de barbar. Kötü duyguların beni yönetmesine izin vermemeye çalışıyorum. Teröristin cezasını verme görevi bana ait değil. Polise teslim ederim. Gerisi onların sorumluluğunda

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir yetmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ellerinin kendi g. tune sokarım sonra sokuk halde ellerini keserim testereyle kan kaybından ölmesin diye damarları yakar kapatırdım sonra belli süre acı çektikten sonra lokal anestezi ile uyuştururdum ki yapacağım diğer işkencelerden de acı çeksin... sonra g. tunden çıkardığım ellerini ağzına sokardım ki boş konuşmasın sonra aynısını ayaklarına uapardım... sonra yavaş yava saç derisini kaldırmaya başlarım... sonra el zımpara makinesiyle kafasını pürüzsüz bir hale getirrdim... lokal anestezi ile karın kısmını açıp kalın bağırsağından bir parça tattırırdım devamını yazıcam ama vaktim yok şu an

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmam. varlığımla zaten altına zıçar ezik 0rspu çocuğu. sadece geçer karşısına seyrederim

0|0
    0|0
  • G. ö t. ün da dinamit patlatırdm

0|0
    0|0
  • klavye paşaları şimdi döktürür :D

0|1
    0|0
  • Öldürmem

0|0
    0|0
  • Ona dogrulari gosteririm bisyleri gormesi icn yarmdci olurum topluma kazandiririm herkes hata yapabilir

0|1
    0|0
  • Kursuna dizerim

0|0
    0|0
  • artık fantezinin dibine vururum :)

0|0
    0|0
  • eğer ceza almayacaksam aylar boyunca işkence yaparım büyük bri zevkle

0|0
    0|0
  • Benden uzak olsun.

0|0
    0|0
  • Benim elime niye versinlerki

0|0
    0|0
  • Hadim edip asardim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• taksim meydanına şeyinden asarım gelip bir parça koparsın herkess..

0|0
    0|0
Yükleniyor...