İnsanların hayatına burnunu sokan, üstüne vazifeymiş gibi konuşan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Genel olarak insanların sizin hakkınızda bir bilgisi olmadığı halde, giyimize, yaşantınıza, duruşunuza, mesleğinize yorum yapmalarını, her çoka burunlarını sokmalarını dedektif gibi herşeyi araştırmalarını nasıl karşılıyorsunuz? Şahsen ben sinir oluyorum, bir tepki vermemek için kendimi zor tutuyorum. Sizin düşüncelerinizi alabilir miyim?

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Mesleğimi, alacağım maaşı, çalışma koşullarımı benden çok düşünüp çamur atan insanlar var. Sorsan dış kapının dış mandalı bile değil ama ağzını da bükemiyorsun işte. Ben gülüp geçiyorum, konuşmaya da kıskançlıklarına da devam etsinler. Kedi ulaşamadığı ciğere ne der iyi bilirsiniz. :))

0|0
    0|0
    • Bazen böylelerinin ağzıyla burnunun yerini değiştirmemek için kendimi zor tutuyorum. Sanki bazı insanlar dünyaya bunun için gelmiş. İşi gücü başkaları olmuş.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağzının ortasina cat diye patlatasim geliyor;))

0|0
    0|0
    • Aynen kesinlikle katılıyorum 😃

• Bende çok sinir oluyorum.
    Bazen millete uyup annem bile yapmaya çalışıyor tepki gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • Baslarda cok sinir oluyordum, tartisiyordum boyle olmadigina dair.
    Ama sonra cok gereksiz oldugunu farkettim, tepki vermiyorum artik takmiyorum cunki

0|0
    0|0
    • Bu düşünce yapısından nasıl kurtuldun? Sallamayı nasıl başardın.

• Sinir oluyorum

0|0
    0|0
    • Sinir olmanın yanında birşeyler yapmak gerek. Bende tepkisiz kalıyorum bu da canımı sıkıyor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...