Patronumun amacı ne olabilir?

Bir reklamcılık şirketinde calisiyorum ve isim gereği etek, elbise vs giymek durumundayım. Patronumun odasına ne zaman gitsem sürekli benim yakinima birseyler düşürüp onu almak için egiliyor uzun sürede bulamıyor nedense düşürdüğü şeyi. Evli olduğu için yanlış bisey düşünmek istemiyorum. Sizce gerçekten bisey düşürdüğü için ki egiliyor yoksa biseyler görmek için mi? :/

0|1
15|51

En İyi Erkek Görüşü

• Sende bilion amacının ne olduğunu niye gelip soru açıyosun be apla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• :D :D :D bir şey dicem siz kızlar bak hak yemiyorum zekisiniz bizden bile zeki olabilirsiniz belki kabul ama bu konuda o kadar aptalsınız ki her yazdığınıza ya sabır bu nasıl bir zihniyet diyorum ulan evli olsa ne olur olmasa ne olur bir erkek olarak yazıyorum tabi ki bir yerlerini görmek için yapıyor mk ne için yapacak saatlerce seni kesiyor erkek milleti bu kızım erkek bir erkek olarak yazıyorum uzak dur bir şey düşürdü ya mesela alırken geriye doğru çekil bayağa bir anlasın rahatsız olduğunu sen sakın eğilip alma geriye çekil bu kadar...

1|0
    0|0
  • 50 kuruş düşürdüm, günlerdir arıyorum, kimi zaman kalemi düşürmüş gibi yapıyorum kimi zaman defteri..
    koca patron 50 kuruşun peşinde dedirtmem kimseye

0|0
    0|0
  • kuruntu yapıosun muhtemelen adam patron sana yavşamak istese bunun bin tane yolunu bulur

0|0
    0|0
  • Patronun düşürdüğü şeyi senin bacak aranda arıyor maalesef. Çok çok sıkıntılı bir durum. İmkanın varsa şirketteki pozisyonunu değiştir. Yoksa patronunun sana olan pozisyonu hiç hayra alamet değil. Dikkat et..

2|0
    0|0
  • Adam mal o kesin

0|0
    0|0
  • Zeka seviyen hakkında soru işareti oluştu bende nedense..

0|0
    0|0
  • Ulan yanındaki çalışana yavşayan patronlara ayar oluyorum awk Yeminle doğruyasım geliyor ibineleri 😐😐

1|0
    0|0
  • Adam da beyin yok

0|0
    0|0
  • cinsel taciz için illa fiziki temasa gerek yok.

0|0
    0|0
  • Valla ben türk erkeğinin ne evlisine ne bekarına güvenirim hem neden sen giyiniyorsun zaten sacma fotomontaj lada deneyebilirsiniz. Zaten yanlıs is tercih etmisin

0|0
    0|0
  • ne komik patronmuş :)

0|0
    0|0
  • ellesmek

0|0
    0|0
  • Düşürdüğü için canım başka ne olabilir ki

0|0
    0|0
  • Sana kabaran şeyler var

0|0
    0|0
  • Amacı yok

0|0
    0|0
  • Sana yürüyor olabilir

0|0
    0|0
  • Kazi calismasi yapiyor demekki

0|0
    0|0
  • hayalı olarak goruyor zaten , ona halleniyor

0|0
    0|0
  • evli olması neyi değiştirir? hem evliler seks alışık oluyor ve hep aynı kadın olduğu için sıkılıyor değişiklik istiyor evlilerin bekarlardan daha çok ihtiyacı var ;)

0|0
    0|0
  • çok iyi niyetlisin ya da salağa yatıyorsun

0|0
    0|0
  • bişeyler görebilmek için her defasında da yere bişey düşürecek değil ya

0|0
    0|0
  • He tav yav he sutjn gbi bacakalsr eed

0|0
    0|0
  • Tabi canim dusurdugu icin

0|0
    0|0
  • Bişey düşürdüğü zaman onun görüş alanından uzaklaş geri çek kendini, vücut dilinle anlasın farkında olduğunu. Tabi bu yaptığı hoşuna gitmiyosa

0|0
    0|0
  • Hep böyle saf ve temiz kal olur mu 😊

0|0
    0|0
  • o guzel bacaklarını yakından seyretmek icindir 1 sefer duse kaza diyecemde surekliymiş kızım sana diyorum gelinim sen anla gibi senden karsılık bekliyor :)

0|0
    0|0
  • tabiki bir şeyler görmek için.

0|0
    0|0
  • peki eğilince birşeyler görebilir mi gerçekten?

0|0
    0|0
  • ptronun yakında senı düzecek haberin yok

0|0
    0|0
  • Belli amacı. Seninle biseyler yasamak icin ölür o. Ama yaşadktan sonrada seni kullanr. Klasik patron

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 15

• ahh bu patronlar :D dibini düşürmüş adam, onu arıyor akıllım..

1|2
    0|0
  • o düşürünce uzaklaş sen takılsın bırak yerde

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz

0|1
    0|0
  • sapık herif sanırım :/

0|1
    0|0
  • Evlilerdenn korkk

0|0
    0|0
  • Vay güzel kardeşim

0|2
    0|0
  • Ruh hastası olabilir

0|0
    0|0
  • Anladıysan aynı yolla dersini ver... 😉

0|1
    0|0
  • Böyle durumlarda şeytan girer akla bir tekme atsam mı şuna dedirtir :)) 3 den fazla yaptıysa tehlikeden uzaklaşşş.

0|0
    0|0
  • Seks

0|0
    0|0
  • film gibi :D

0|1
    0|0
  • Kendine göre taciz ediyor işte :) yakında bir el hareketinde bulunursa şaşırmayın

0|0
    0|0
  • Birşeyler görmek için

0|0
    0|0
  • Çok p. rno izlemiş arkadaş 😄

0|0
    0|0
  • Altina bakmak icin

0|1
    0|0
Yükleniyor...