18 Mart size ne ifade ediyor?

18 Mart hakkinda ne düşünüyorsunuz, çanakkale zaferi olmasaydı ne olurdu? sizce.

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• çanakkale desem yetermı

1|0
    0|0
    • Yeter👍👍👍

• o gunlere baksınlarda turklerle ugrasılmıcanı anlasınlar gec olmadan barı cunku bır orduya bır avuc askerle karsılık verıp zafer kazanmıs bır neslın evlatlarıyız bız

• Tsk canım

En İyi Kız Görüşü

• Olmazdık olsak bile boyundurulyk altında olurduk onlara çok şey borçluyuz hem de çok... Allah rahmetinden bol bol versin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne olur olmazdı Allah bilir ama bizim düşüncemiz samimi duygularla vatanını savunmak için eşini çocuğunu bırakıp çok zor şartlar da mücadele etmiş atalarımıza saygı göstermek olmalıdır. Bu kutlu günde onun bir simgesi olmuştur. Ruhları şad olsun.

1|0
    0|0
  • Bir destan. ne yazık ki milli günleri eskisi kadar coşkulu yasatmiyor bu zihniyet.

0|0
    0|0
  • Şehitlerimizi anma günü ve zafer kutlama günü. Üzün ve mutluluk.

0|0
    0|0
  • Yüreğini, canını, kanını, malını, ailesini ve herşeyini ortaya koyan şehitlerimizi minnetle anıyor ve mekanlarını cennet olması için yaradana dua edioyrum...

0|0
    0|0
  • Bugün internette çoğu site engelli olacağı için sen bu soruyu soramıyor olurdun. Hoş gidişat da o yönde zaten son yıllar bol bol sor yaz yani:)

0|0
    0|0
  • ülkenin yaşam kaynağı olduğunu

0|0
    0|0
  • Çanakkale zaferi aslında Asyanın ve ortadoğunun çok farklı şekillenmesini engelleyen en büyük olaylardan biridir. Sadece Bizim için değil Tüm islam dünyası için önemli bir zaferdir.

0|0
    0|0
  • çanakkale zaferini düşünüyorum, ama mustafa kemali değil, şehitleri düşünüyorum

0|0
    0|0
  • cannakale aklıma geliyor :)) 3 gün sonrada newroz bayramı aklıma geliyoır :)))

0|0
    0|0
  • maaşımı allalı 3 gün oldu :D
    + Zaferi kazanmıi bir milletin des

0|0
    0|0
  • Braganın fethi 2016

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir milletin tüm zorluklara karsi gelip yeniden doğuşu demek benim için
    Olmasaydi onun bunun boyunduruğu altında olacaktik , belki de bizi yyaşatmayacaklardi
    Allah hepsinden razi olsun, minnetle aniyorum💪❤

1|0
    0|0
Yükleniyor...