Sevgiliniz bu sitede geziyor olsa ne yaparsınız?

Ben katiyen izin vermem bu kadar abazanın içinde sahipli kızın ne işi var derim şahsen geniş değilim.

He çok güveniyorsam kıza şifresini bana vermek şartıyla sık olmamak ile birlikte arada bir girmesine müsaade ederim.

Siz ne yaparsınız böyle bir durumda?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Ikimizde hesaplari kapatip buradan uzaklasalim askim mal miyuz derim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok Haklısın Aslında. Sevgilim olsa Ciddi Derecede Bende izin vermem Heleki böyle abaza dolu bir sitede ise.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. Bilinçaltına seksin ihtiyaç olduğunu, başkalarına verilebileceğini, sevgilinin en yakın arkadaşına duyulan ilgiyi, aldatmayı, terketmeyi vs. aşılayan bir site burası.

Adminlerin zoruna gitmesin gerçekler bunlar.

Kızlar Ne Diyor 11

• Sahipli kiz ne mk

0|0
    0|0
  • Bende pek uygun karşılamazdım

0|1
    0|0
  • sahipli çok yanlış bir kelime kullanımı öncelikle. sanırım sorunun burada verilen sübliminal mesajlar. eminim "sahipli" kızın da kendi düşüncesi ve kendi değerleri vardır burada kimse kimsenin kafasına silah dayayıp da şunu yap bunu yap bunu iyi bunu kötü bil demiyor. sübliminal mesaj da senin düşündüğün gibi verilmiyor. öyle kolay bir şey değil. bana gelince ben sevdiğim insana güvenir ve kısıtlamam.

0|0
    0|0
    • Bu sitede dolaşması sevdiğin kişiye iyi bir şey katmaz. Sübliminal mesajlar da çok var. İstemeden insanların bilinçaltına aldatmayı, seksin ihtiyaç olduğunu ve herkesle yapılabildiğini, sevgilinin en yakın arkadaşına olan ilginin bile insanlık olduğunu savunan karaktersiz insanlar istemeden de olsa sübliminali yerleştiriyor. Kolay bir şey bu. Toplumun boku çıkıyor.
      Karşıt düşüncedeyim tamamen ama saygı duyuyorum.

• takılsın ya

0|0
    0|0
  • Sifresini alirim

0|0
    0|0
  • Takılsın sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Ben geziyorum o da gezer. Gerçi haberi yok 😂😂

0|0
    0|0
  • Çirkeflik yaparım

0|0
    0|0
  • Gezemez

0|1
    0|0
  • biyerine tekme atarım :D yapamazzzz

0|1
    0|0
  • Sevgilimi bu siteden bulduysam?

0|0
    0|0
    • İkinizde ayrılabilirsiniz siteden biz öyle yapmıştık. Silmiştik hesapları.

Erkekler Ne Diyor 8

• keserim ulennnnn

0|1
    0|0
  • Mesaj kutusunu kapayıp takılabilir şifre vermesine gerek yok o kadar güvenmesem sevgilim olmazdı

0|0
    0|0
    • Bende o dediğin gibi yapmıştım ama sonra jeton düştü. Erkekler böyle abaza abaza şeyler paylaşıyor, kızlar sevgilileriyle yaptığı şeyleri anlatıyor sonra birisi erkek arkadaşının arkadaşına aşık olmuş diğerleri ona destek veriyor aşkta kural olmaz vs diye.

Yani kısacası sevgilimin bilinçaltına bu tip sübliminal mesaj niteliğinde şeylerin girmesine asla müsaade etmem. İstediğim kadar güveneyim..

• Ben geziyorsam o da gezebilir.
    Ben o varken gezmeyecegim için o da gezemez.

1|0
    0|0
  • Onu takip ederdim.

0|0
    0|0
  • doverin

0|0
    0|0
  • İşim olmaz: D

0|0
    0|0
  • utanırdım izin vermezdim