Yardıma ihtiyacım var (Çok Ciddi)?

Ablam işten eve gelirken siyah bir araba onu takip etmiş (İş yerinden evimize kadar)
ablamda fark edip yolun üzerindeki pastaneye girmiş. Oda arabasını park edip beklemiş ablam çıkınca pis pis gülmüş. Ablamda "Sorunun mu var " Diye bağırmış polisi arayıcağım demiş adamda arabaya binip gitmiş. Telefondan aradı X pastanesi ne gel dedi sesi çok kötüydü.
Koşa koşa aşşağıya indim koşa koşa gittim orada söyledi olanları sinirden elim ayağım titriyor!
Şimdi ben bu *******İ Yaralarsam ya da öldürsem ceza alırmıyım ne yapmalıyım? plakasınıda almış. O benim ablam be ona birşey olursa ne yaparım? Lütfen elinizi vicdanınıza koyun! Kendi ablanızın, annenizin, kız kardeşinizin başına geldiğini düşünün. Şimdi ben bu şahısı ablama veya bana zarar vermeye çalışırsa ya da taciz ederse bıçaklarsam nasıl bir ceza alırım nefsi müdafaa'dan nasıl bir ceza alırım
okul hayatımı bitirirmi? yoksa kendimi ve ablamı savunduğum için hiçbirşey olmazmı?
(özet: Ablam sapık tarafından takip ediliyor kendimi fiziksel olarak savunursam nasıl bir ceza alırım ne yapmalıyım?)

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Çözüm yolun bu mu Cidden? Polise gidin kamera kayıtlarından Adamın kim olduğunu anlasınlar önce onlar yaparlar zaten bir şeyler. Yapmaya da bilirler ama bilemiyorum belli Olmuyor haberlerden de gördüğümüz gibi 😂 Neyse yani kötü şeyler düşünme önce sakin ol ablanı yalnız bırakma sokağa falan. Ayrıca benim de başıma geldi bir kere takip etti etti gitti bir daha görmedim. Yani devamı olmaya da bilir

0|0
    0|0
    • Ablam plakasını almış sorgulattırdık sahte çıktı yarın pastanenin kamera kayıtlarına bakacağız. Tavsiyen için sağol

• Rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• öldürmeyi filan geç şimdi polise gidip şikayetçi olun ve güvenlik filan isteyin hatta sende gelip giderken ablanın yanında yoldaş olmaya çalış dikkatli ol

0|0
    0|0
    • plaka sorgulattırdım sahte plaka şikayetçi olsam kanıt yok

• kamera görüntüsü vs. vs. mutlaka bişeyler bulursunuz polise git sen

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• öncelliklebüyük geçmiş olsun arkan varsa yani zenginsen bir sıkıntı olmaz ya da o adam zenginse sana normal cezadan daha fazla cezada alabilirsin , Allah korusun öyle bir şey bida olursa ama öldürme yani o anlık refleksle şu an bunu demem ne kadar normal bilmiyorum ama yarala yani

0|0
    0|0
  • Sen polise gideceksin.

0|0
    0|0
    • Polise gitmek için kanıt yok. plakası sahte çıktı

Erkekler Ne Diyor 2

• Nefsii mudafaa olmask icin senin veya ucuncu bir kisinin canina saldiri olmasi lazim.

0|0
    0|0
  • polise başvurun
    orada konu hakkında yardımcı olurlar

0|0
    0|0
    • Ablam plakasını almış sorgulattırdım sahte plaka kamera kayıtlarına bakacağız

• sen yinede polise gidin bir ifade verin
      yarın lazım olur

Yükleniyor...