Hayattan Hiçbir Keyif Alamaz Hale Geldim. Hele ki Yaşanan Ankara Olayları Herkesi Çok Üzdü. Siz Neler Düşünüyorsunuz?

Ankara'da olan olaylar verilen canlar gerçekten hepimizi çok üzdü. Sanal alemde paylaşılan görüntüler içimizi burktu.
20 Marttada Eylem olacağı konuşuluyor bu konu hakkındaki düşünceleriniz Nelerdir?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar sokağa çıkmaya korkuyo, Kızılay en boş günlerini yaşıyo. Eylem yapılacak haberlerini dikkate alıyorum ve elimden geldiğince oralara gitmemeye çalışıyorum, işim varsa da erteliyorum yapacak çok bir şey yok maalesef..

0|1
    0|0
    • Kesinlikle çok dikkat et. Ankara halen gündemde. Çevrenide bilinçlendir. Avm ve kalabalık alanlar Metrolar filan çok tehlikeli.

• Aynen öyle elimizden geldiğince herkese söyledik. zaten söylemesek bile gerçekten artık can güvenliği denen bir şey kalmadığı için insanlar Camdan bakmaya korkuyo..

En İyi Erkek Görüşü

• aynen 20 marta kadar dışarıya çıkmıycam ben

0|1
    0|0
    • 19 20 Mart ve sonrasında olaylar olması muhtemel çünkü nevruz bayramı. Dışarı çıkmama gibi bir şansın varsa evde otur tabiki.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende aynı şekilde.

0|1
    0|0
    • Gerçekten çok zor bir durum. Bu hafta çok dikkat et kendine kalabalık alanlara girme, Avm metro gibi yerlerde bulunmamaya çalış.

• Devlet nerde diye dusunuyorum sonra ekliyorum hic olmadi ki yok devlet. Ortalik o yuzden ajan terorist kayniyo yazik halkimiza..

0|0
    0|0
    • Çok karmaşık içinden çıkılamıyacak durumlarla karşı karşıyayız. Bu hafta çok dikkat etmek gerekiyor.

• Ben farkli dusunuyorum millet lozanda bisey kazandik saniyor bence kaybettik

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...