Her gece üst kattaki adam karısını dövüyor?

Çıkıp yukarıya kafasını patlıcam enayinin ama bu sefer polis bize mevzu yapcak aile mevzusundan ama harbiden kadının sesi kulaklarımda çınlıyo napsam ki.

Güncellemeler:
^^
++

1|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• Polise bildirmen bir işe yaramaz kardeşim bizin üniversite de arkadaşımız vardı evli oda kocasından şiddet görüyordu biz arkadaslarla toplandık kar maskesini giyip herifi bir güzel benzettik eğer bir daha öyle bir şey yapacak olursan bu olay tekrarlanır dedik 5 aydır şiddet uygulamiyim.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• O kadın belki böyle yaşamak istiyor? Hiç mi canı yanmıyor kendini ezdirip çocukları varsa onların psikolojilerinide lt üst ediyor. Sevmiyorum işte zayıf kişilikleri. Bir kere olursa kişiye göre duruma göre af edersin tabi ben edemem asla. İkinciye artık dayak yiyip oturuyorsan suç her ikisinde diye düşünürüm.

0|2
    0|0
  • Patirti duyduğun an kapiya polis gönder derim. Lakin şöyle bisey var, kadin dayak yedigini inkar edip sikayetci olmazsa sen mahcup olabilirsin. :D

0|1
    0|0
    • Ya şikayet değil de dövcem gidip enayiyi sonra dediğin gibi karı birleşirse ihale bana kalcak.

• Bence ilk başta güzel bir dille uyar. Belki adama insanlık gelir de anlar. Sakın direk şiddete başvurma, başına bela alırsın gerek yok.

0|1
    0|0
  • Olur öyle boşver

0|1
    0|0
  • Polisi ara direkt

0|1
    0|0
  • Neden sabrediyorki o bayan

0|1
    0|0
  • Polisi ara uat katta adam karisini dovuyo diye sikayet et kadin kurtulsun serefsizin elinden

0|1
    0|0
  • Git polisi cagir

0|1
    0|0
  • Polisi ara

1|1
    0|0
  • O adamı alacaksın eline evire çevire ağzından burnundan kan gelene kadar döveceksin!!

0|1
    0|0
  • Sikayet et harun abi

0|1
    0|0
  • şikayet et

0|1
    0|0
  • Sen ne yapiyorsun?

0|1
    0|0
    • ne yapıyorsun derken?

• ya boş yapma klavye delıkanlılıgına gerek yok ben olanı söyledim Gidip kafasını patlatmak kolay karı sonra bızı arada bırakırsa cezamı sen mı yatıcaksın?

• En azindan 183 u ara

Erkekler Ne Diyor 8

• şerefsizzzzzz

0|1
    0|0
  • Yolda görürsen adamı gerekli konuşmayı yap. "Bir daha sizin daireden böyle sesler gelirse karına yaptığının 5 katını sana yaparım erkek görünümlü i. nin evladı." de..

0|2
    0|0
  • Hangi ailenin mevzusunu yapacak?
    Ortada aile mi kalmış?
    Bu durumu engelledin diye seni nezarete atacak polis yok.
    Çık yukarı uyar, anlamıyorsa anlayacağı şekilden verirsin cevabı

0|1
    0|0
  • Polise bildir kısa yoldan.

0|1
    0|0
  • Yerinde olsam doverdim. Gucun yetmezse de artik ssbah ise mise giderken kapsunlu giyip vurup kacardim. Ama saglam vururdum o. ca.

0|1
    0|0
  • Karının aklı yok mu gitsin boşansın.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Burda kadinin yapmasi lazim gece yatarken bogazini kessin sen ne yapiyosun..

0|2
    0|0
Yükleniyor...