Fener için üzülenler kimler?

Koyu Trabzonspor taraftarıyım ve hayatımda ilk defa fener için üzüldüm ya hu.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• 2008'de semih şentürk ün son dakikada koydugu golün acısı bugün çıktı hırvata iyi soktuk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de üzüldüm.

0|1
    0|0
  • Neyine üzüldün ya yüz karası çirkef takım alnının akıyla bile yenilmeyi başaramadı kavga dövüş reziller

0|1
    0|0
    • Normal ama hakemin tavrından sonra

• Maçı başından izledim ve fenerlilerin ilk yarıda ki sert oyunu 2. yarıda olacakların habercesiydi ilk yarı dedim ki bu maç 3-1 biter mehmet kırmızı gördü 4-1 dedim iddia teklifleri alıyorum 😀

• Cidden gsli olarak acıdım

0|1
    0|0
  • Üzülüyorum

0|1
    0|0
  • umrumda değil

0|0
    0|0
  • Ne oldu ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu penaltı ligde fenere çalınsa kıyamet kopardı
    Hakem maçı katletti oyuncular da gaza geldi net

0|1
    0|0
    • Cidden kanım dondu benim ağzım açık kaldı fenerli oyuncular da toparlanamadı bir türlü. Goller bedava resmen

• elleri göğüsünde birleşik ve topun önünden gönerek çekilmeye çalışıyor bu penaltı ise yok artık
      bu hakeme maç verilmemeli net

• Hakem bir ara sola dondu aha dedim bu 'putin'

0|1
    0|0
  • Kardeşim tabi ki üzüldüm çünkü braga maçında söz konusu hakem davranışları aslında fenere değil, fener türk takımı olduğu işçin yapılmıştır ve dikkat edin avrupa bu sene avrupa ya bir tane bile türk takımını almadı ve ellerinden geleni yaptılar. Türklere karşı ırkçılık had safhada.

0|1
    0|0
  • Türk takımı aga üzüldük tabi. Türkün Türkten başka dostu yok sonuçta.

0|1
    0|0
  • Üzülmedim kardeşim sinirden kafayı yedim üzülmek çok başka kalır bunun yanında...

0|1
    0|0
  • Sansizlik

0|1
    0|0
  • Şaşırdım. s

0|1
    0|0
  • Yani önceden seviniyordun, öyle mi? 😡

0|0
    0|0
  • hakkı yenildi tek temsilcimizdi tabikide üzüldük

0|0
    0|0
  • Eyvallah kardeşim. Hakem maçı katletti. Yanlış görmediysem Braga'nın ilk golü ofsayt. Avrupa maçlarında Türk takımlarına karşı antipati olduğu ortada. bir fenerli olarak böyle bir maçta hangi Türk takımı olursa olsun yenilseydi ben de çok üzülürdüm.

0|1
    0|0
  • amerikan pantolu fransız sigarası çin telefonu kullanmaya devam edin ne diyim

0|0
    0|0
    • Yav sen ne anlatıyon

• la laz oldugun bellii, tayyiple ne alakası var ne diyim tamam boşver istersen secde dur

• Politika diyorsun olayı siyasete bağlıyorsun bir de ne alakası var diyip üstüne kendince laf çevirip üste çıkmaya çalışıyorsun kaybol

Yükleniyor...