Kafaı yiycem bir bakın?

Elektrikciyim dayimin yaninda calisiyorum ve gercekten sikinti almaya basladim. Dusuk bir fiyata calisiyorum. Zam yapmiyor yemek, yol ve sigarasi parasini cebimden karsiliyorum. Normalde insaatta herkes saat 16.00 oldugu zaman isi birakir. Biz 18.00'a kadar calisiyoruz. Surekli imali laflar sokma falan ben yapamiyorum abi. Benim gibi bir essek buldu sirtima vuruyor. Bu cumartesi isi birakmayi dusunuyorum. Lutfen bir fikir verin...

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bnce bıkramta haklısın, ama bu işi bırakıp gidip başka bir akrabanla çalışma :) bnde akrabalarla çalıştım eziyorlar, fazlaca hmde, para konusuna aynen dediğin gibi, hatta babamla bile çalışmıyorum sen düşün yani, bırakmalısın işi, akrabam zaten çalışsın nolacak gibi bir akıl oluşuyor bizi çalıştırdıklarında, yabancıya gitmsein hesabı sanırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bencede dalga gecer gibi hemen birak daha iyi bakan birinin yaninda calisirsin en azindan hakkini verir. Hakkinda hayirlisi canim

0|0
    0|0
    • Iki haftadir ise bilerek gec gidiyorum ama adam benden daha gec geliyor. Dun erken gelmis bende bilerek gec gittim beni eve gonderdi ve yarinda ise gel demedi. bir gidip gorunelim cumartesi kesin cikicam.

• Saka gibi kusura bakma ama amcan tam serefsizmis benimde oyle amcam var bir an once uzaklas kalsin oyle

• kullandırtma kendini akraban diye sırf

0|0
    0|0
    • Ben meslegi bu adamin elinin altinda ogrensim ve hala ogrenmekteyim. Bir yerde utaniyorum ama sabret sabret nereye kadar be baba.

• İşi bırakıcakmışsın zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Işini düzgün yapan birisi isen birak git cok daha iyi bir yer bulursun eminim

0|0
    0|0
Yükleniyor...