Arkadaşlar zayıflamayı kafaya koydum. Bu gün ortalama aldığım kalori 350 spor aletlerinde harcadığım kalori 900 sizce ne kadar sürede verim alırım. Bu cihazlardaki kalori göstergeleri ne derece doğrudur?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok doğru değil. Ayrıca bu kadar az kalori alırsan kas kaybedersin kilo değil. Doğal olarak da hacmin artar

0|0
    0|0
    • kardiyodan sonra esneme hareketleriyle birlikte ağırlıkta çalışıyorum protein ağırlıklı besleniyorum hem doğal yollarla protein alıyorum

• Sporda değil beslenmeni doğru bulmadım. bir de şöyle düşün sporu yaptın yaptın , biraz azaltınca vücut depolayacak. bir de vücudunu açlık krizine sokma cidden bak

• su içerken doyuyorum yaa :D bu gün içtiğim su abartısız 3.5 litre civarında civarında dememin sebebi kardeşim sporda benim 1.5 litrelik 3 şişemden sonuncusuna ortak oldu :D

• cihazlardaki kalori göstergeleri doğrudur veya çok az fark verir fakat 350 kalorilik diyet zayıflatmaz hasta eder. düzenli beslenmezsen metabolizman yavaşlar ve kilo vermen zorlaşır ayrıca.

0|0
    0|0
    • çok fazla kilom var ama belli bir seviyeye düştükten sonra niyetim günlük 1200-1300 kalorilik bir diyetle birlikte spor eşliğinde kilo vermeye devam etmek :(

• düşemezsin işte. düşsen bile tekrar kalori ayarlaması yaptığında metabolizmanı yavaşlattığın için aşırı kilo alırsın. o yüzden daha sakin, daha dengeli...

• hasta olucak gibide hissetmiyorum ama o zaman ben birazda karbonhidrat ekliyim diyetime

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...