Psikolojim patlamadan sonra bozuldu?

pazar günkü patlamada erkek arkadaşımla patlamanın olduğu yere çok yakındık ve benim iyiden iyiye psikolojim bozuldu. iyiyim gülümsüyorum ama içim çürük resmen. saldırıda ne olduğunu, kimin yaptığını ve alınan önlemler yetersiz yapacaklarımıza devam edeceğiz lafları beni daha da korkutuyor her an ölüm korkusuyla Yaşar oldum. sizce artık karanlık günler bizi mi bekliyor, yaşayabilecek miyiz? adamlar 60 ilde eylem yapmayı düşünüyorlar ve bu hiç de az bir sayı değil. bu ruh halinden Nasıl çıkabilirim ve bu adamların amacına ulaşmaması için neler yapılacak? 😔

Güncellemeler:
bakın gerçekten tam anlamıyla güvende miyiz onu hissetmeye ve bu korku halinden çıkmaya ihtiyacım var. Nasıl başarırım bunu?

0|2
5|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin psikolojisi bozuldu zaten ya Allah fırsat vermesin hainlere birdaha rabbim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Vız gelir trıs gider.
    Korkmuyorum. :)

0|0
    0|0
  • hangimizin bozulmadı ki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah'ım bize yardım etsin. Başka yapabileceğimiz bir şey yok. Baksana bir sürü önlem alınıyor ama nafile. 5 ayda 3 patlama. Korkulacak. Biz de korkuyoruz. Herkes korkar

1|0
    0|0
  • Evet bende oyleyim çok korkuyorum bugün yoksa giderken birden bire ağlamaya başladım allah sevgiklerimin açısını gostermesjn bana, o kadar içim yanıyor ki ne zaman bitecek artik bu istamnulda sur yasaticaz diyorlar istanbukda bomba patlatacaklar pazar günü allahım sen sevdiklermi sen beni koru

0|0
    0|0
    • Allah korusun inşallah birşey olmaz hiçbirimize..

• ne kadar acı olsada psikolojini yerle bir edecek birşey yok.2-3 gün önce benimde gözümün önünde adam öldürdüler hani baya baya gördümde ben ama gayet iyiyim bu kadar zayıf olmayı bırakmalısınız kızlar biraz güçlü durun psikolojisi bozulmuş muş. üzül agla da ne bu deprasyonik haller

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını bende merak ediyorum böyle devam ederse çok zor günler bizi bekliyor :(

0|0
    0|0
    • inşallah böyle devam etmez 😞

Yükleniyor...