Ablam beni çok sinir ediyo?

Benim çok sinir bozucu bir ablam var ya sinir oluyorum kaç yaşına geldi okadar üni okudu ışe girip çalışmıyo ben lise mezunuyum özel sektörde tezgahtarlık yapıyorum üç kuruş kazandığım parayı sürekli benden istiyor vermeyince cimri oluyorum sende ise gir çalış diyorum benimle kavga ediyor kendine yeni bişey alıyorum herşeyimi giyiyor benimde hiç sevmediğim şeyler sonra gelmiş bana verdiği eskileri gösteriyo sende bunları giyiyosun diye bana onları sen verdin diyorum o zaman geri alıyorum diyo ama benim günlük giydiğim şeylerimi giyiyo gezmeye gidiyo sabah erkenden kalkıyorum ise gitcem ayakkabim yok bir gun bakıyorum montum yok çeşit çeşit giyinmeyi sever kendisi farklılık olsun diye değil tarz yapmak için giyiyo benim de hep giydiğim şeyler yani üç kuruş kazandığım parayla aldığım şeyler önce benim hiç yoktu hep eskilerini giyerdim kendisi sigaraya verir parasını ondan bundan para ıster kendisi uğraşıp ışe girmez kac tane iş buldum ona bahane edip çıktı ya da girmedi uzak dedi cart dedi cart dedi. Ben bıktım ama artık ondan. Ben üniversite için hazırlık yapamıyorum ona para yetıstirmekten. Vermeyince kavga ediyor cimri diyor bencil diyor. Onunla uğrasilmiyo hayatinizda gorup görebileceğiniz en cazgır insandir. Onun yüzünden herşeyden vazgeçip evlenip gitmek istiyorum..

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Aptallık etme sende otur onun gibi ye. Kolayı bulmuş valla. Niye yoruluyosun boşuna?

0|0
    0|0
    • Ya hamalıyım sanki ben onun

• O kadar zengin değil babam oda benim paramı yiyo ya ondan zaten yük olmamak için çalışıyorum

• Evladısın sonuçta bakıcak mecbur. Sen de onlara bakmak zorunda değilsin. Bakacaksanda böyle yüzsüzlük yapmasın bari.

• En iyisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...