Ankarada yasanan katliamlar icin ne dusunuyorsunuz?

Youtubede yasananlari izledim tekrar tekrar o kadar uzucu ve kotu bir durum ki bu aciyi derinden hissettim. Din inanc ırk siyasi dusunce benim icin hic birisinin bir anlami yok insanlarin aci cekerek olmesi beni derinden yaraladi bir saglikci olarak elimde bin tane ölü gordum belki simdiye kadar ama bunlar cok farkli hisler dogurdu bende keske orada gorev yapiyor olsaydim birgun boyle birseyle karsilasacak olursam canla basla yardim edip insanlari yasama donmesi icin elimden geleni yapacagim Allah bir daha boyle acilar yasatmasin diyecegim ama malesef bu ulkede bu olaylari tekrar tekrar yasayacagiz kim ya da kimler sebep oluyorsa bu acilara elbet cekecektir lutfen once karsimizdakilerin dinini dusuncesini sorgulamadan once insan oldugunu unutmayalim. Tabiki polisimixi askerimizi sehit edenler icin malesef ayni seyi soylemeyecegim nasil bir kafa nasil. bir vicdan bu kadar insani oldurmek bu kadar insanin canini acitmak ahini almak nasil geziyor bu insanlar hangi mantikla bu isi yapiyor ben anlam veremiyorum siz ne dusunuyor sunuz?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• bugün sabah 7 30 da kızılaydaydım ulen toplasan 15 tane adam vardı koskoca kızılayda millet feci tırsmış.

1|0
    0|0
    • Vay be kizilayda o kadar insan mi kalmis sakagibi

• video çekimi yapcaktım sabah 7 30 da kızılay gördüğünüz gibi insan yok dicektim, polis alır götürür filan diye yapmak istemedim, düşünebiliyomusun ya sabah 7 30 da kızılayda insan yok

Erkekler Ne Diyor 1

• Vatana hainlik yapan herkes oc

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...