Eşcinsel olduğumu nasıl anlarım?

18 yaşındayım ve 16 yaşımdan beri erkeklere şehvet duyuyorum cinselik benim için arka planda ama toplum baskısını gördükçe eşcinsel olmaktan korkuyorum. Bir kadını yatırıp becermek miğdemi bulandırırken bir erkeği yatırıp becermek hoşuma gidiyo kızlada erkeklede ilişkim oldu ama kabullenemiyorum sizce kabullenmelimiyim yoksa geçicimi nasıl anlarım?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Neden s*ken sen olmak istemiyorsun ana kuzusu?

0|0
    0|0
    • Bilmem bunların çok önemi yok açıkçası cinsel rol yatak odasından dışarı çıkmaz bukadar yazının içşnde bunu sormak geldiyse aklına sana ana kuzusu olmanı tavsiye ederim...

• Iyi caktirmalar sana.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kabullenme destek al doktordan falan bana psikolojik gibi geliyor

0|1
    0|0
    • Doktora gittim tabiki iki doktora hemde ilk gittiğim doktor gay çıktı benimle yatmak istedi. İkinci gittiğim doktor ünlü ve yaşını başını almış bir doktordu bana eşcinselliğin tedavisi olmadığını ve kabullenip hayatımı zehir etmeden yaşamamı söyledi.

• Anladım nasıl mutlu oluyorsan onu yap

• hmm gay olmak türkiyede zor bence avrupada yaşamayı düşün sen.. bu değişmez zaman içinde falan alış yani kabul et

0|0
    0|0
  • kabullen tabii ki de kötü bir şey değil asla ve asla kim ne derse dersin takılma senin hayatın geçici filan da değil hormonlar ile ilgili kendini kabullen ve mutlu olduğun gibi yaşa, sağlıcakla :)))

0|0
    0|0
  • kabullen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O düşünceleri kafandan sil, hatunlar da yoğunlaş

0|0
    0|0
    • Olmuyo be dostum. Baya bir yakışıklıyım ama kızlarla sadece arkadaş olabiliyorum.

• Zorla kendini

Yükleniyor...