Kargom yanlış kişiye teslim edilmiş. Ne yapmalıyım?

Yurtiçi kargo evimin adresi bilinmesine rağmen yanlış kişiye teslim etmiş kargomu. Ne yapıyim şimdi?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• onun aynısını bana da yaptılar bir keresinde. malesef.

0|0
    0|0
    • ne sonuç aldın peki?

• Tamam canım sağol

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• sıkayet et tuketıcı hakları mahkemesıne verebılrsın
    ve yanlıs teslım ettıklerı kısıye ulasıp gerı almalıarı onların gorevı

1|0
    0|0
  • Umarim geri alabilirsin arkadaslar ikgilenmis

1|0
    0|0
    • Aldığım şey çok önemli değildi derdim o değil. Ancak pc falan almayı düşünüyodum internetten. Demekki almış olsam şimdi başkasındaydı..

• Ben hic problem yasamadim ya okadar çok alisveris yaptim halada yapiyorum

• Sonucta senin imzan lazım teslim aldığına dair. Şikayet et hatalarını düzeltsinler

1|0
    0|0
  • Hadi bu dangalozlar yanlış adrese götürdü teslim alan andaval nasıl teslim alıyor hayret ülke ülke değil tımarhane

0|0
    0|0
  • Bizim komşunun kızının kargosunu da başkasına göndermişlerdi. Karşıdan karşıya geçerken araba çarptı, öldü.

haşırt.

0|0
    0|0
  • kargonun başka kişiye teslim edildiğinden eminmisiniz sonuçta alan kişiye soruyorlar alan nasıl alıyor oda muamma belki evde yoksundur diye veya kapıyı çaldılar duymadın komşuyada veriyorlar vermeleri için bence hemen kötü düşünmeyin derim

0|0
    0|0
    • hayır burdakiler kapıyı çalıyolar alan kişiye kargonun üstünde yazan ismi soruyorlar. İŞte... siz misiniz? öyle dengesizler

• şöyle düşün adres doğru ise evden kim çıkar ya o insan ya da akraba onlarda teslim ederler
      ama kimliğe bakmaları gerekiyor tabi

• Şikayet et.

0|0
    0|0
  • Şikayet et. Sonuçta kargonu almadın ve imzan yok. Seve seve karşılayacaklar oluşan maduriyeti.

0|0
    0|0
  • sikayetvar. com'a yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...