Kız Kardeşime Neden Böyle Hissediyorum?

Neler oluyor anlamıyorum tamam bız hıc ıyı anlaşamazdık ama ben ne kadar sevgısız davransamda peşimde deli divane gıbı doner benımle konuşmak için can atardı kız kardesımle artık gercekten anlaşamıyoruz aynı evde bıle kalmak ıstemıyorum bu sene lıse 4 öğrencısıyım sadece onula aynı evde kalmamak ıcın unıversıteyı İstanbul dışında seçmek istiyorum aynı odayı paylaşmamak için erkek kardesımın odasına taşındım sankı benım evde kalmama tahamulu yok kendını hep benden ustun görmeler şımarık tavırlar laf sokmalar bırsey ısteyınce duymazlıktan gelmeler annemle babamı kışkırtmalar kız kardeim 15 yaşında ama hep benı aşallayıcı söz davranış vs. bıktım ne yapsam duygu sömurusu yapıyorsun dıyor resmen bana karsı nefret dolu. Ygs sabahı bana bı basarılar bıle dılemedı mesela uyandıgımı ve sınavımın oldugunu bıldıgı halde yorganı başına çektı artık tahammul edemıyorum. İnsan kardesınden oz kardesınden nefret eder mı gıderek soguyorum sankı..

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• sonuçta kardeşin anlayış gerekiyor

0|0
    0|0
    • Evet kardeşım ama bana saygısızlık yapacagı anlamına gelmıyor. Senı duymazlıktan gelen bırıne ne yaparsın sabır sabır bıyere kadar artık.

En İyi Kız Görüşü

• Ergenlik döneminde olur öyle. İleride birbiriniz için deli olacaksınız :)

0|0
    0|0
    • Ne yapacagımı ınan bılmıyorum artık kavga etmekten annem babam aılede hep kavga sıkıldım artık bunlardan.

• Güzel yorumun için tesekkur ederım ^^

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen çok değer vermişsin umursama başarı dilese ne olur, dilemese ne olur? Veya senle iyi geçinse ne değişir. Sen kendi işine bak diğer aile üyeleriyle konuş

0|0
    0|0
    • Evet çok korudum çok kolladım herkese karşı gelıp hep onu savundum hata yaptım artık ALLAH'a emanet ettım ben onu.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen ona sevgiyle yaklaş o da sana saygı gösterir.
    Bu hayatta en çok istediğim şey bir ablamın olmasıydı. Birbirinizin kıymetini bilin derim.

0|0
    0|0
    • İnan ki ben ona karsı tum ıyı sevgımı kullanıyorum ama onun bana karsı hıc saygısı yok ınstagrama bıle ıkımızınn resmını koymak ıstemıyor arkadaslarıyla tanıştırmıyor evde hep alaycı konusmalar bana ınceleyıcı tavırlar yememı içmemi incelemeler. Artık herseyımı gözetlemesınden annemı kışkırtmasından sıkıldım. En iyisi hep onun olsun istiyor. Zaten odalarımızı ayırdıgımızda yuzu şen şakrak dolaştı ortada..

• İnşALLAH canım. Annemde oyle diyor yüzüne bile bakma konuşma o senın kıymetını anladıgında ozaman tavrını anlar dıyor. Sırf annemı uzmemek ıcın susuyorum. Ama benımde gururum var. Yapacak bırsey yok kabullendım artık onu oyle umarım ergenlık donemınde oldugu ıcın boyledır yoksa bı omur kardesımden nefret ederek geçireceğim..

• Ergenliğin büyük etksii var ya biraz sabır😊

• Öyle dusunme canım onun sacinin teline bir zarar gelse en cok senin canın yanar

0|0
    0|0
    • Biliyorum bazen kendı kendıme dıyorum Allahın gücüne gidecek ne diyorsun sen şeytan aklını çeliyor diye ama ne yapacagım bılmıyorum..

• tesekkur ederım canım allah korusun tabı

• Rica ederim tatlim

Yükleniyor...