Sizce bu adam ne tür bir manyak?

Eşinizin hangi kıyafeti sizi a. zdırır (tahrik eder) darmı dekolte mi? bende dekolte giymesi tabi sadece eşim için geçerli dedim yani sadece onda olması tahrik eder manasında.Özelden yazmış Ne tür dekolteleri var eşinin bende Ne tür manyaksın sen mk dedim. Valla millet gelecekteki eşimize göz dikiyor iyice kaşarlaştınız mk...Sizce bu adam ne tür  bir  manyak ?

Güncellemeler:
...

4|1
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Adam harbi manyak iyiki ifşa etmişsin ama

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Jqjsjsnnsnq 😂 erkeklere de böyle mesaj atıyolarmı ya 😂😂😂 benim 250 küsür mesajı görsen demek 😀😀😀

0|1
    0|0
    • Valla kendimi kirlenmiş hissettim bir an :D Adam geleckteki eşime göz dikti zaten kıskanç biriyim niye neden dikti acaba tanıyormu gibi sorular gelmiyor değil aklıma :D :D

• Mobildeyim ne yazıyor?

0|1
    0|0
    • Ne türk dekolteleri var eşinin diyor? Bende sen ne tür manyaksın mk. dedim

• Sen değil başka biri yani benim gelecekte ki kocam ile ilgili soru sorsaylarsı bende kızardım

• Sırf bu iyi çocuklar yüzünden evlenmek istemiyorum biliyo musun bu kadar sapık ben katil olurum kesin en iyisi evlenmiyeyim

• Yiyosa kndi esinin kiyafetlerini soylesin 😂 nasil bir varlik bu ya takilma ya bole gereksizlere

0|1
    0|0
    • Ben böyle bişey teklif etmem kendimi düşürmem o kadar. Takılmak değilde zaten ben bu konuda hassasım bir bakrmı biri kötü düşünürmü diye bu p. ezevenkler yüzünden evlenmek istemiyorum

• Sen zaten bücür cadısın herşey var sende :D

• Bak ya yine bana laf soyluyo 😃

• İğrenç yaratık 😠

0|1
    0|0
  • Yuh be adama bak ne geniş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla kanka anaya. bacıya, karıya sahip çıkmak lazım :D

0|1
    0|0