Sizce Neresi Daha İyidir İstanbul / İzmit?

12 yıldır İstanbul da yasıyordum fakat İzmit den ev aldığımız için daha yeni buraya tasındık burada cok fazla akrabalar tanıdıklar var nasıl alışırım bilmiyorum.
İstanbul'a göre İzmit'i nasıl buluyorsunuz yaşam için.. Aslında İstanbul da yasanan son kötü olaylardan sonra kendimi teselli ediyorum ama bilmiyorum.

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de yaklasik 20 senedir İstanbul'da yasiyordum ailem izmit ten ev alinca buraya tasindik... ben de yeniyim izmit te daha 1 sene olmadi tasinali...

izmit i hemen sevdim istanbuldan daha cok sevdim... burasi kucuk yer oldugu icin gidilecek yerler belli İstanbul gibi karman corman degil, İstanbul daki trafik ve insan kalabaligi lanetinden kurtulmus olduk izmit e gelerek bence... İstanbul gibi pahali degil bence... sekapark gibi cok guzel nimetleri de var hem de yakin... su an aklima gelmeyen cok fazla olumlu yonu daha var izmit in istanbula oranla... insanlari bile daha bir sicak daha bir samimi geldi bana izmit in... kisacasi şu kisa zamanda izmit hayrani olup ciktim denebilir :D :)

Izmit in istanbuldan farkli olarak en sevdigim yonu; yuruyerek istedigim bicok yere kisa zamanda gidebiliyorum, yuruyerek rahatca gezebiliyorum... bide istanbuldayken arabayla biyere gidecegim zaman icim sıkılirdi vay araci mahalleden cizdirmeden daracik yerlerden cikarmakti vay trafik sorunuydu donunce de park yeri bulma sorunuydu vs nefret etmistim arabadan ama izmit te tam tersi oldu heryere arabayla gidiyorum ne park sorunu ne trafik sorunu hicbisey yasamiyorum araba surmenin keyfini burda aldim valla :D

Bide soylemeyi unuttum son olarak izmit te "Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Egitim Merkezi" diye bir yer var orada her ay kurslar aciliyor 20-30 cesit ve tamamen ucretsiz...(autocad kursundan tutun da konusma teknikleri kursuna, c programlama dan tutun da sozel kurslara vs cesit cesit) kurs bitimindw sertifika da veriyorlar, ayrica son derece modern bir bina modern siniflar modern laboratuvarlar, her ogrenciye pc, super hocalar, guzel arkadasliklar vs vs bu kurslari kesinlikle tum izmitli arkadaslara tavsiye ediyorum ben de halen devam ediyorum kurslara... bu kurs merkezleri de sadece 3 ilde var Kocaeli-Bolu-Manisa bu acidan da izmit de olmak bence buyuk sans buyuk avantaj...

Kisacasi Izmit sevilir :) hemencecik de alisiliyor merak etme :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende 6 sene evvel istanbul'dan Kocaeli'ye taşındım.
    Kocaelide ne beklediğine İstanbul'da nasıl bir hayat yaşadığına bağlı sevmen.
    İstanbul gibi hareketli değildir. Her semt merkez değildir. Hayatın asıl aktığı yer izmit çarşıdır. Diğer semtler sadece ihtiyaç giderir. Eğlenecek yerler vardır ancak İstanbul'a kıyasla oldukça zayıftır.
    Asıl önemli olan arkadaş dost edinmen. Dostların olursa her il güzeldir. Gittiğin bir mekandan güzelliğinden ziyade dostunla edilen sohbet insanı eğlendirir.

0|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • İzmitin neresi olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • İzmit güzeldir yazın dahada güzel olur bunu anlarsın yakında

0|0
    0|0
  • İstanbul unutamadigin Sevgili gibidir çoğu insan gitmek ister gidemez...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...