Bunları nasıl yenebilirim?

Uzun bir yazı olucak baştan söyliyim sorun benim psikolojim biraz da. Herneyse şuanda kendimi çok kötü hissediyorum başka biri gibi sanki hayatı bitmiş de öylesine yaşıyor gibi. bu konuda çok ciddiyim.
yaşım genç evet daha yaşıycağım çok şey var ama darbeler sık olunca zamana gerek olmuyor yani çok fazla şey yaşadıktan sonra ister istemez olgunlaşıyor insan. 12 yaşımda başladı herşey babamın işi yüzünden başka bir şehre taşındık ( daha yüksek maaş mevki falan kaçırırlar mı hiç ). yok burası daha sakin daha rahat falan filan birsürü boş şeyler söylediler. Ben o zaman 6. sınıfı yeni bitirmiştim yaz tatiliydi. arkadaşlarımla bile adam akıllı yı bırak vedalaşamıştım lan ben. bütün hayatım orda geçmişti o şehirde. Hayatımı s*ktiğini bilmiyordu belkide babam ama yapmıştı işte. geldiğimiz yerde uyum sağlarım saldım ama fazlasıyla aptalmışım hiç öyle olmadı. İnsanları çevre çok sıkıcı boştu herşey. benim için herşey boştu burda ve herşeyimi kaybetmiştim beyler anlayın beyler diyorum kızlar alınmasın lütfen. daha samimi geliyor bana herneyse herşeyi kaybetmiştim arkadaşlarımı dostlarımı (gerçek dostlarımı birdaha gelmiyorlar varsa kaybetmeyin kıymetini bilin! ) çevremi sosyal yaşantımı herşeyimi işte ulan saymakla bitmez anlayın bir insanın hayatı. burda herşey boka sardı. asla düzelmedi ve hala da öyle gidiyor. ilk başlarda ergenliğin vermiş olduğu sivilce yağlanma kıl gibi boktan şeyler başladı. iyice tipim kaydı :DD sinirden gülüyorum burda. neyse kızlar red eddi arkadaşlar dalga geçti arkadan konuşuldu bunları yazmak istemiyorum ama o zamanlar canım çok yandı gerçekten çünkü ben bunları haketmemiştim ben insanların yüzüne bakamaz durumdaydım. hala bunların izleri duruyor böyle yazarsam çok uzar o yüzden uzatmıycam ama 12-15 yaş arası benim için çok acı doluydu bunu bilin yeter. Bu arada 2 sene önce babam o. cocugu bir polis tarafından '' kazara'' vuruldu birisne yardım etmek için gittiği karakolda. çenesine geldi yaşaması mucizeydi gerçekten. bu da geçti. Devamı altta

Güncellemeler:
Bundan sonra pek birşey olmadı. tabi benim biten hayatımı saymazsak en yakın arkadaşlarım kız olanlar 2 tanesi falan şuanda bana 30 dk mesafede başka bir lisede ama gidemiyorum çünkü gücüm kalmadı eskisi gibi olamıycağından korkuyorum 5 senedir görmedim onları belki gitsem muhabbetler falan olur ama ben eski ben değilim dostlar asıl nedeni bu lütfen deliricem bana bir yol gösterin anlatmadığım çok şey var kısaca özetliyim dedim ama bunlar değil sadece gerçekten çok fazla şey var aklımda kalan
aklımda kalan şeyleri yazdım birazını o da. gerçekten çok şey var. sadece bir yere gidip alışamış ve ergenlikte tipi kaymış onu yazmış olarak görmeyin. bu arada tipimi düzelttim geçici bişey 2 sene sürdü en fazla 3 . liseye başlayınca bakmaya başladım kendime sivilce kremi falan filan birsürü şey var en güzel kız bile 2 kez bakıyor ego değil acıyı bildiğim için tipi asla eleştirmem ve kimseyle dalga geçmem bu konuda.

Sorun benim psikolojim sanırım lütfen psikologa git demekten başka şeyler

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesin başına gelen şeyler bunlar. Dışarıdan baktığın zaman sanki etraftaki en mutsuz en şansız insan şenmişsin gibi düşünürsün ama öyle değil. Şu an pencereden dışarı bakıp gördüğün her insan dertli, mutsuz ve bir şeyler yaşamıştır. Sadece oranları farklıdır. Sen ise yaşın gereği bunlardan daha çok etkilenmişsin. O dönemlerde etkisi daha büyüktür. Ne söylesem boş anlamayacaksın. Asla dertlerini küçümsemiyorum ama yıllar sonra bu günler için keşke dememek için bence artık her şeyi bir kenara bırakmalısın. Zaten Zaman geçtikçe bunlar yanında hiç kalacak

0|0
    0|0
    • bunu anlıyorum yavaşça mesela o yıllarda 12 yaşımdan 15 ime kadar gerçekten çok canım yandı psikolojik olarak çok etkilniyorsun nedenide ben mutlu sosyal herkesle iyi geçicen iyi bir çocuktum gerçekten ama ne olduysa işler tam tersine döndü çirkinleştim asosyalleştim herkese karşı tavrım değişti mutsuz oldum hayata karşı sevmedim hayatı ve insanların bakışı bile canımı acıtıyordu. dediğin gibi zaman geçtikçe bunlar hafifliycek belkide yok olucak ama izleri her zaman kalıcak. ben o izleri gördükçe zayıf hissediyorum kendimi sadece en tepeden en dibe düşünce kendimi toparlamakta zorlandım çok zorlandım belki bu yüzden

• seninle mesajdan konuşabilirmiyiz sormam gereken çok şey var

• mesaj atabilirmisin

Erkekler Ne Diyor 1

• Zamanla bro

0|0
    0|0
    • dostum zaman olayını bende biliyorum ama çok şey kaçırıyorum zamanla dostlarımı tamamen kaybedebilirim elimde bir şans varken bunu kaybetmek istemiyorum hepsini okdun mu benim için önemli bir konu

Yükleniyor...