Şeytam benimle oynadi mi yoksa gerçek mi anlamadm?

bir ruya gördüm ama nasil diyim rüyada hz muhammedn yanindaymisim birinden kaciyorum ve surekli bir yere tırmanıp gelmek istiyorum tırmanıyorum geliyorum ve yanimda hz muhammed var gibi hissediyorum yanimdaki kiside hafif kambur oturuyor saclari duz gibi ve omuz hizasina uzaniyor bembeyaz elbise giyinmis ama hz muhammed diyorum ama günahlarımdan dolayi cekiniyorum hep. günahlarımi birakmak istiyorum diyorum acaba oylesine bir rüya mi yoksa anlamadim ya?

Güncellemeler:
Ayrica yanimda oturan kişi bana dargın gibime geldi ve benim aklima günahlarım geliyor
Güncel

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu rüyayı anlatman iyi degil keske anlatmasaydin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şeytan sadece peygamberimiz s. a. v. İn kılığına giremez yani rüyamıza O'nun kılığıyla giremez rüya yorumcusu değilim ama rüyanın anlamını sen kendin söyledin hayır olsun inşaallah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne güzel bir rüya işte.. Efendimizin ismi geçerken (s. a. v) demelisin

0|0
    0|0
    • Ama kendimi gunahkar hissediyorum ve rüyada yanimdaki kişinin dargin oldugunu hissediyorum bana karsi hz muhammed saniyorum ruyada ve kosup oraya tirmanmaktan nefes nefese kalmışım

• Sen namaza başla canım beni dinle

• Değişik

0|0
    0|0
  • Belki de gunahlarindan kaciyosundur ruyanda

0|0
    0|0
  • kendini dine fazla kaptırmışsın ve rüyaları biz oluşturuz. bu rüyayıda senin beynin oluşturrdu. büyük ihtimalle hz muhammedi islamı araştırdın. bu sıralar bu konuları aklından geçirdin ve rüyana girdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...