Nefret ettiğim bir huyum var ve kendim farkına vardım. vakti olan bişiler yazsın. tenk yu?

ben insanların güzelliğiklerine göre davranıyomuşum hep. sadece güzel kızlar zeki diğerleri bişi bilmiyor ya da dikkat çekmiyor diye düşünüyomuşum. çıkmaya çalıştığım tüm kızlar hep en güzel kızlar oldu. çünkü farkına vardım ki içimde bastırılmış duygularım var. okulda fakültede popülerse bende popüler olurum düşüncesi. onun sırtından kendimi gösterme çabası. bunu fark ettim kendimde ve kendime itiraf ettim. çirkin kızlarla dolaşmak onlarla okul kantininde otuturup muhabbet etmek istemezdim hiç hep isterdim ki arkadaşım da olsa güzel gözde alımlı olsun. ne kadar saçma değilmi... bana göre çirkin kızlar hiç bişi bilmeyen ortamı güzel olmayan kimselermiş. herşeyi güzel kızlar yaşıyomuş sanki. onalrın çevresi ortamı ya da yaşayışları çekiciymiş sanki. şu an bunları yazrken kendimden utanıyorum. bu durumun nfarkına varmam çok güzel ama bunuda biliyorum. bu durumdan en güzel nasıl kurtulurum. piskologamı gitsem? yardımcı olacak kimse varsa fikir bekliyorum. teşekkürler.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hatanı anlaman güzel bundan sonra mesela dikkat çekmeyen güzel olmayan bir kızla arkadaş olmayı dene onlar inan diğer kızlardan dah iyi insanlar zor değil bence bunu deneyebilirsin ama onlar seninle konuşmak istemeyebilirler senin önceden nasıl kızlarla takıldığını bildikleri için konuşmazlar diye düşünüyorum ama yine de dene

0|0
    0|0
    • ben kimseye kötü davranmadım. yani benimle takılmak istememelerini gerektirecek bişey yapmadım. kimseye kötü ya da başka bir şekilde davranışlar sergilemedim. bu meseleyi ilk kez tanıdım biriyle paylaştım oda senin dediğini dedi. tabuların yıkmak için. sıradan gördüğün insanlarla takılmaya başla. onlarla arkadaşlık yap dedi. bunu deneyeceğim. teşekkür ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...