Kapat

Neden bedelli askerlik?

Askerlik yapmayana kiz verilmez e para verip askerlik yaptım diye gezerse bu ne olur orası da muamma

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oğlunu askerden kaçırana oy veren bir ülke burası milli manevi değerleri sıfır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• 15 ay yaptım..
    aklımın ucundan bile geçmedi paramla askerlik yapmak..

1|0
    0|0
  • Şırnak Cizredeyim paşalar gibi askerlik yapıp efeler gibi savaşıyorum. 40 günüm kaldı. 40 yıl daha kalır savaşırım.

1|0
    0|0
  • Normal askerlik yapmak neden peki yat kalk sürün et vatan mı kurtuluyor. Bu ülke teknolojiyle bilimle kurtulur kurtulursa yoksa çok can gider böyle.

0|0
    0|0
    • Cahillerin fazlaca olduğu bir ülkede haklısın o gelişmiş ülkelerde öyle 👍

• Ben master yapıp yüksek mühendis olucam 30 yaşına gelip 20 yaşında kendini bilmez bir komutanın yat sürün demesiyle sürünemem. Veririz parasını daha faydalı olur.

• Tabi doğru ülkeler anlaşıyor gençler ölüyor şüphesiz

• Hayatınızda nizamiye kapısından içeri girmemişsiniz, içeride neler oluyor gram fikriniz yok. Gelmiş burda atıp tutuyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Benim çürük alan bir Kütahyalı bir asker arkadasım vardı. Çocuk çok aglamıştı gözümüzün önünde komutanım ben şimdi Nasıl köyüme gideyim onlara ne diyeyim diyordu o sözleri duyan herkes aglamıştı

0|0
    0|0
    • Kötü bir durum aynısını kuzenim de yaşadı şimdi gel deseler gider hayat ışte

• Erkek Ada'm silah tutmayı bilmeli onuda askerde öğrenebilir
      İşimi gücümü bırakıp gidemem diyenler yarın Suriyeliler gibi başka ülkelerde yerden bozuk para toplar

• Profesyonel orduya geçicez artık , askerlik meselesini bu kadar duygusallaştırmayın. Durumu olan elbette bedelli yapacak adam bir yıl kurduğu tezgahını bırakıp askere mi gidecek?

0|0
    0|0
    • Ama orda hani başka bir psikoloji var hep gelenlerde de bir değişim oluyor hiç mi katkısı yoktur sence

• Adamın içinde varsa değişmek değişir orada adam kendini dinler çünkü pis işlere girmez. Benim abim 15 ay askerlik yaptı geldi daha beter oldu yani tamamen kişilikle ilgili

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...