Neden bedelli askerlik?

Askerlik yapmayana kiz verilmez e para verip askerlik yaptım diye gezerse bu ne olur orası da muamma

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oğlunu askerden kaçırana oy veren bir ülke burası milli manevi değerleri sıfır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 15 ay yaptım..
    aklımın ucundan bile geçmedi paramla askerlik yapmak..

1|0
    0|0
  • Şırnak Cizredeyim paşalar gibi askerlik yapıp efeler gibi savaşıyorum. 40 günüm kaldı. 40 yıl daha kalır savaşırım.

1|0
    0|0
  • Normal askerlik yapmak neden peki yat kalk sürün et vatan mı kurtuluyor. Bu ülke teknolojiyle bilimle kurtulur kurtulursa yoksa çok can gider böyle.

0|0
    0|0
    • Cahillerin fazlaca olduğu bir ülkede haklısın o gelişmiş ülkelerde öyle 👍

• Ben master yapıp yüksek mühendis olucam 30 yaşına gelip 20 yaşında kendini bilmez bir komutanın yat sürün demesiyle sürünemem. Veririz parasını daha faydalı olur.

• Tabi doğru ülkeler anlaşıyor gençler ölüyor şüphesiz

• Hayatınızda nizamiye kapısından içeri girmemişsiniz, içeride neler oluyor gram fikriniz yok. Gelmiş burda atıp tutuyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Benim çürük alan bir Kütahyalı bir asker arkadasım vardı. Çocuk çok aglamıştı gözümüzün önünde komutanım ben şimdi Nasıl köyüme gideyim onlara ne diyeyim diyordu o sözleri duyan herkes aglamıştı

0|0
    0|0
    • Kötü bir durum aynısını kuzenim de yaşadı şimdi gel deseler gider hayat ışte

• Erkek Ada'm silah tutmayı bilmeli onuda askerde öğrenebilir
      İşimi gücümü bırakıp gidemem diyenler yarın Suriyeliler gibi başka ülkelerde yerden bozuk para toplar

• Profesyonel orduya geçicez artık , askerlik meselesini bu kadar duygusallaştırmayın. Durumu olan elbette bedelli yapacak adam bir yıl kurduğu tezgahını bırakıp askere mi gidecek?

0|0
    0|0
    • Ama orda hani başka bir psikoloji var hep gelenlerde de bir değişim oluyor hiç mi katkısı yoktur sence

• Adamın içinde varsa değişmek değişir orada adam kendini dinler çünkü pis işlere girmez. Benim abim 15 ay askerlik yaptı geldi daha beter oldu yani tamamen kişilikle ilgili

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...