Evlenmek istiyor olmam yanlış mı?

yaşım 20 evlenmek istiyorum herkes diyor evlenip napacaksın daha erken bilmem ne. ben daha fazla günaha girmek istemiyorum yani doğal evlilik yaşını geçtiğimi düşünüyorum günahkar olmaktan bıktım artık her hafta farklı bir kızla yatıyorum tövbe ettim evleneceğim ama annem babam bile üniversiteye gitmemi söylüyorlar ben gitmeyeceğim işim var hazır evleneceğim diyorum anlamiyorlar bir gün birini çok pis döveceğim ne bu ya herkes karışıyor işime kardeşim allahım yardım et yarabbi sizce napmalıyım bu insanlara

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayat senin hayatin bence gunaha girmemek her seyden onemli. Tam tersi guzel düşündüğünü dusunuyorum. Umarim her sey gonlunce olur kardesim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• normal düşünüyorsun bençe

0|1
    0|0
    • helal be kardeşim sonunda beni anlayan birileride varmıs

• Günaha mi gireçeksin ben mantikli düşünuyorum sorulara bajsana bir hepsi sevgili yapmiş

• ADAMSIN.

Kızlar Ne Diyor 2

• bence de evlen sende farz olmuş artık :D ama sıkı bir tövbe ve adam akıllı bir eş. evlenmek için de evlenme bu sorumluluğu alabileceksen evlen. sonra milletin günahına girmeyin.

0|1
    0|0
  • Ne yani sırf cinsel birliktelik için erkenden evlenmeyi mi düşünüyosun? Sacmasın cidden

0|0
    0|0
    • hayır sevdiğim bir kız var

Erkekler Ne Diyor 3

• ne iş yapıyorsun? Gelirin aile geçindirmeyi garantileye biliyor mu?

0|0
    0|0
    • gelirim asgari ücret sevgilimle kaliyorum 400 tl kira ödüyorum oda ara sıra işe giriyor bize yetiyor şu an birbirmizi seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

• ve kaybetmek istemiyoruz oda istemiyor gitmemi üniversiteye kıskanıyor beni :D

• Asgari ücretle ev geçindirmek çok zor. Allah kolaylık versin.

• evlenmek kurtulmak olmuyormuyor bazen, kurtulayım derken daha çok zora giriyorsun. o yüzden acele etme diyorlar. evlenmek demek yatıp kalıp yemek yiyip gezmek değildir. öyle düşünüp hayal ediyorsan, diğer yüzünü bilmiyorsun demektir. evilk dışarıdan laylaylom gelebilir. öteki yüzünü gösterdiğinde ''nereden bulaştım bu işe'' demezsen bende birşey bilmiyorum. not al bu yazdıklarımı -_-

0|0
    0|0
  • Evlen tabi knk yakışır görücü usulü bul birini 😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...