Arkadasim ve cevrem olmuyor?

neden sizce sevilmiyorum kimse benimle takilmak istemiyor, saygi ve sevgi goremiyorum toplumda

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende senle aynıyım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven eksikliğin var bunun nedeni geçmişte yaşadığın problemler olabilir birileriyle konuşurken de kendine güvendiğini belli etmen lazım korkarsan içinde arkadaşlarınla konuşurken kuşku olursa kimse seninle konuşmak istemez

Eğer yaşın gerçekten 25-29 ise bu özgüven problemini aşman gerçekten çok zor lise de ya da üniversite de olsan sana bir müzik aleti öğrenmeni tavsiye ederdim futbol ya da baskette yeteneğin varsa geliştirip okul takımına katılmanı söyleyebilirdim daha doğrusu okulda ki tüm etkinliklere katılmaya çalışmanı söylerdim fakat 25-29 yaş arası bir adamın özgüvenini yenmesi çok güç git tiyatro eğitimi falan al o sırada arkadaş falan edineceğini umuyorum tiyatro da özgüven problemini yenmekte katkı sağlar sana

0|1
    0|0
    • ++ Bana özelden fotoğrafını yollarsan görünüşün ile ilgili de tavsiye verebilirim

• 26 yasindayim ve gercekten zor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• birileriyle konuşmaktan korkma

0|0
    0|0
  • Kitap oku. Hazır cevapların gelişsin daha akıcı konuşursun.
    Spor yap vücudun güzelleşsin ilgili ve sempatik yaklaşılan olursun.
    Boş muhabbet çevirme , ağır takıl biraz.
    Cevren seni zaten takmıyosa sevmıyosa once çevreni değiştir.
    Dış görünüşüne önem ver , prensiplerin olsun hayatında. Fedakar ve samimi ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...