Ailem iflas etti?

Ailem iflas etti. İzmirden istanbula geldik burda yakınımız var diye. şu an ailemden para alamıyorum durumlarını bildigim icin. Bende calısıp yardımcı olmak istirorum. Ama daha once hic calısmadım bir iş nasıl yapılır bilmiyorum? Yeni okulumda aksamları burgerda calısan bir arkadas gel sorarım dedi ama cok bilgisizim napmalıyım?

0|2
1|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şu an ailene destek olman lazım

0|0
    0|0
    • Evet zaten istedigim sey calısıp onlara yardım etmek ama okulun var arta kalan zamanlarda nasıl is yapabilcegmi bilmiyorum

• Part time çalışabilirsin

Erkekler Ne Diyor 11

• iş olsun ya yoksa ögrenırsın bir kac haftaya herkez annesının karnında ogrnemıyo :)

0|0
    0|0
    • 2 tane aynı yorumdan var tamam 😕

• Burgera girme. Call centerlarda calis

0|0
    0|0
  • hayat ayak uydur ona bir şekil de gidersin alışırsın üzülme iflas etmişsiniz daha beteri de ola bilirdi.

0|0
    0|0
    • Tum hayatim degisti daha beteri ne olabilir

• şöyle git hastaneye kesemde ki çocuklara bak ya da suriyelilerin haline ya da afrika da ölen çocukların başın da bekleyen akbabaları gör halin iyi iyi elin ayağın tutuyor sa gerisi boş ben de okudum çalışdım şimdi durumum iyi sen de arkana bakma önüne bak gerisi gelir bir şekil de.

• Allah yardımcınız olsun, süreç çok zor, sabırlı ol.

0|0
    0|0
  • Çalış.

0|0
    0|0
  • Çok zor hele kötü iş yapıyorsan 14saat 20tl aldıgımı bilirim bide her dediklerine ağırdan alcan geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Hic alisik deilim ki. Keske eskiden calissaydim diyorum

• ben 16 yaşımda alıştım zor ya vicdan yoksa çok çektirir bunu söylerim ben o beş kuruş dışlandım sevdiğim tarafından bile

• Bilginizin onemi yok caliskan olun yeter

0|0
    0|0
  • öğrenirsin hepimiz ilkte tecrubesizdik

0|0
    0|0
  • iş olsun ya yoksa ögrenırsın bir kac haftaya herkez annesının karnında ogrnemıyo :)

0|0
    0|0
  • merak etme ama dikkatlı ol bunları bırılerıne anlatma cunku senden faydalanmak ısteyenler olur.

0|0
    0|0
    • Aile iflasımı kimse bilmiyo zaten sadece anlastıgım bir kız bana calistıgnı soledi bende ona anlattım. Iflası değil is aradimi

• Tamam bahsetmem tesekkurler

• üzülmede veren allah alan allah.

• İlk öncelikle geçmiş olsun. Part time işlere de bakabilirsin netten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...