Ak partili esnaftan alisveris yapar misiniz?

Ulkenin bu hale gelmesinde butun %50'nin sucu var. Bir daha alisveris yapar misiniz o akpli esnaflardan?

• Yaparim
    73% (11)43% (9)56% (20)Oy Ver
  • Yapmam
    27% (4)57% (12)44% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ne demisti cumhurbaskani?

''Taraf olmayan bertaraf olur''. Alisveris yapmayanlar da tarafini seciyor ne var bunda? Aktroller zorunuza giden ne?

Siz herkese vatan haini, terorist, kurt damgasi yapistirirken iyi de bu millet esnaftan alisveris yapmama karari alinca mi ajitasyon akliniza geldi?

İcki satmayan, icki icenleri ateist, capulcu olarak goren badem biyikli adamin sahibi oldugu dukkana girmem.

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Ne alaka be. Taraf tutmuyorum. Inan erdogan olmasaydi Rusyanin etkisi altindaydi tr

1|0
    0|0
    • Yav he he

• Akil yasta degil bastadir minik

• Kesin oyledir kezbancan

En İyi Erkek Görüşü

• Sadaka kutusu ya da turbanli gördüğüm esnafa bir daha girmem kafadan AKP li derim

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Peygamber efendimiz "gayrimüslim de olsa işi ehline yaptırınız" demiştir..
    O yüzden alışverişimi en güzel ürünü en uygun fiyata verenden yaparım, ustalık işlerini falan da parti gözetmeksizin veririm.. Ampul kafalı olmasının alışverişte pek önemi yok.. Onlarla yapmayacağım tek alışveriş "kız alışverişi"dir.. Ampulcü biri asla eşim olamaz..

0|3
    0|0
  • Demokratik bir ülke, herkesin verdiği oya saygı duyulmalı. Bu zihniyet toplumu daha da ayrıştırır, kötüye sürükler. Niye insan gözüyle bakmıyorsunuz da verilen oyun ismine göre insanlara bakıyorsunuz?

1|0
    0|0
    • O soruyu ayristiranlara sor yavrum

• Akpli esnaf ya gümüşçü ya tesbihçi ya da aktar allahtan fazla isim dusmuyo 😂

0|2
    0|0
  • Alışveriş yaparken partisine mi bakiyosun

1|0
    0|0
    • Evet. Anadolu comarlarina para kazandirmak istemiyoruz belki de. Para bizim degil mi mnk?

• Ekonomi bilmiyor comar gelmis burda lagaluga yapiyor

• Haha yapmam diyenlerin Bim'den canlı fotolarını atalım 😊

0|0
    0|0
    • Harbi yapmiyordur ne biliyorsun

• En mantiklisi o zaten. Niye karisiyorsun?

• Soru soran sensin biz de yorum yaptık arızalı mısın? Madem öyle sorma

• Yaparim

1|0
    0|0
  • Ben yapıyorum. Ama chplilerden yapmıyorum. çünkü çok pintiler. gelişmeyen pintiler

0|0
    0|0
  • alış verişte ayrım yapmam ama aslında akp esnafa zarar veriyor farkında değiller

0|0
    0|0
  • Yapmam asla

0|3
    0|0
  • her zaman akp dedik

1|0
    0|0
  • Yapmam

0|3
    0|0
Yükleniyor...