Hükümetin Suriyeli Politikasını destekliyor musunuz. Görüşleriniz ( RESİMLİ)?

Arkadaşlar bu suriyeliler bizim başımıza bela olucak gibi duruyor. Çanakkale zaferinin yıldönümünü yaşadığımız bu günlerde bunların rahatlığı savaşmaması, popolarını yaya yaya çocuk yaplamarı, Türk Vatandaşlığına geçmesinden tutun, Puansız üniversiteye girişe, aylık 1500 TL varan yardıma kadar bütün yardımlardan faydalanıyorlar. Hükümet kendi halkını görmeden Suriyelileri kayırıyor. Bence hepsi savaşıp pekala savaşı yenebilirler. Alttaki yazı kısaca özetliyor herşeyi Siz neler düşünüyorsunuz? Sizde savaş vızıltısı bittikten sonra dönecekler mi? Görüşleriniz neler?Hükümetin Suriyeli Politikasını destekliyor musunuz. Görüşleriniz ( RESİMLİ)?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bence de devletin önce kendi vatandaşına sahip çıkması lazım benim yan komşum aç uyurken, elin suriyelisi bilmem kaç çeşit yemek yiyemez üniversite konusunda da haksızlık yapılıyor önümüze geçiliyor benim kazanmak için 4 yıl çalıştığım, uykusuz kaldığım üniversiteye onlar sınavsız, puansız giriyorlar tamam kötü durumda olabilirler, savaştan kaçmış olabilirler ama burda iş devlete düşüyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yardım etmek güzeldir insanlık görevidir. ama kendi ülkesini zarara sokmamalıydı sırf oy toplamak uğruna iktidar uğruna

0|0
    0|0
    • aynen öyle. aylık 500 liraya çalışıyorlar. Bizim kendi milletimiz aç. Millet ucuz eleman diye hep suriyeli alıyor.

• zaten vatanını terk edip başkasının yanında sığıntı olmak insan onuruna yakışan bir hareket değil.

Kızlar Ne Diyor 2

• Evine bomba atacaklae sende bombaya karşı mızrak at.
    Belki onlersin.
    Diyesim geldi bunları yazacak kadar iğrenç kisilere

0|0
    0|0
  • Burası onlar için Yalancı Cennet artık gitmezler boşuna beklemeyin

Zaten Suriyeyi de biz alacağız

0|0
    0|0
    • bizde suriyeye yerleşelim o zaman :D

• @uğurcan_97 Biz vatanımızı Ölünce terk ederiz başka Milletlere benzemeyiz

• kesinlikle haklısın, başka yerde sığıntı olmaktansa ölmek iyidir ama suriye bizim toprak olacakmışya ordada gezeriz biraz :D

Erkekler Ne Diyor 5

• 1200 tl burs varda her önüne gelene değil. Şu muhabbeti bir bırakalım.
    Eğer zaten Türk olsanız böyle şeyler düşünmezdiniz. Ecdadınız burda olsa idi ne derdi? Binlerce şehidini topraklarında verdiği Constantine'de zulm etmiş mi ya da sürmüş mü oradaki askerleri ve yahut bilginleri, kişileri.
    Galyana gelmeyin, Türküz sonuna kadar ama ondan önce Müslümanız biz. Sen "Ensar" oldun mu ki onlardan "Muhacir" olmalarını beklersin?

0|0
    0|0
  • At gözlügü ile bakilan bir görüs...

0|0
    0|0
    • senin görüşün nedir?

• Dogum konusunda ayni fikirdeyim, fakat garibe yardim etmek inancimz geregi.. Biz hz. Muhammedin ummedi Atatürk'ün öğrencileriyiz kapimiza geleni aman dilenene yardim ederiz...

• Rezalet

0|0
    0|0
  • Sınırda güvenli bölge yapılıp ülkeye sokulmamalıydı

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin bize kanks sonumuz iyi değil

0|0
    0|0
    • Aynen öyle bro her yere takır takır dükkan açıyorlar. Bizim burda iki tane dönerci var birini suriyeliler birini Türkler işletiyor. Türkler sinek avlarken suriyeli elemanlar siparişi 5 dkda getiriyor yoğunluktan.

Yükleniyor...