Eig'i yüksek olanlar gerçek hayatta da, karşısındakine sadece duymak istediklerini söyleyen insanlar mıdır?

Sizce, karşısındakine sadece duymak istediklerini söyleyenlerin, ks de eig ortalaması yüksek midir? Bu iyi birşey midir?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• karşıdakinin duymak istediğinin aksine duymak istemediğini yumuşak bir dille yorumlayıp eig seçildiğim çok oldu.. demekki önemli olan ne söyledin değil nasıl söylediğin.. eig si yüksek olanlarda muhtemelen bunu iyi bilen, beceren kişiler..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir yalan avutacağına hakikatler acıtsın daha iyi.. duymak istediklerini herkes sana söyler ama herkes objektif olmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Özelden eig dilenenler gerçekten hayret verici. Cevaplarına bakarsanız anlarsınız hakedip haketmediğini. Soru 20 gün önce sorulmuş ama eig cvbı seçilmiş olan 2 dk önce cvp yazmış ve hemen seçilmiş.
    Aman ya.
    Gören de felsefe taşını kırmış da gelmiş burada ahkam kesiyor zannedecek.
    😀
    Boşver...

0|1
    0|0
  • İcimden ne geliyorsa onu soylerim genelde.
    Eig oranı da degisik bir hal aldı zaten. Yan hesap açanlar, arkadaşına beni seç diyenler, tanımadığı kişilere eig için yazanlar falan. Degişik cidden.

0|1
    0|0
  • Aynen👍

0|1
    0|0
  • duymak istediklerini söylemediğimizden eig seviyemiz düşük :D

0|1
    0|0
  • Hayir mantikli olan saygili insanlardir

0|1
    0|0
  • valla ben ağır konuşuyorum engel yiyorum :D:D

0|1
    0|0
  • Sanmam

0|1
    0|0
  • Tespitin mına koymuşun usta

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Burada sadece "nasılım?" soruları sorulsaydı haklı olabilirdiniz.

Ancak "Yeşil Çay nasıl demlenmeli?" sorusuna duymak istediği cevabı veremeyiz. 😊

0|2
    0|0
  • adamın ne duymak istediğini seçersen eig verir sana :S tahammül edemeyenler aksi görüşe zaten şikayet ediyorlar.

0|1
    0|0
  • Burada amaç
    1 mutlak doğruyu söylemektir
    2 kendi doğrularına göre cvp vermektir
    Soranın duymak istediğini söylemek yalakalıktır.
    Ayrıca hiç bir üyenin eig ortalaması na dikkat etmem

0|1
    0|0
  • Değildir.
    kimisi feyk hesabından eig kasan işsizler.
    kimisi kanka muhabbetinden dolayı
    kimisi dediğin gibi
    kimisi ise güzel klavyeye sahip olan yazarlardır.

0|1
    0|0
  • Evet bu düşünce tarzı bunu paralel etkiliyor bencede büyük çoğunluk olarak , kötü birşey şahsen benim açımdan dobra açık gerçekçi olmak daha iyi

0|1
    0|0
  • benım ıcın doğru neyse onu soylerım , sonuçta fikir alışverişi yapılıyor !!!

0|1
    0|0
  • Evet aynen oyle

0|1
    0|0
  • Bir kaç geri eig dileniyor

0|1
    0|0
  • olabilir,

0|1
    0|0
  • gerçekten doğru