Etkili konusma teknikleri nelerdir? Konusurken karsimizdaki kisiyi nasil etkiliye biliriz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Allah aşkına bana yardımcı olun beni seven fakat benim ona ilgisizliğim yüzünden geri çekilen inatçı bir erkeği nasıl geri kazanırım bir kere mesaj attım ama konuşmamızın devsmı gelmedi o benimle 7 ay uğraştı ama ben ne yapabiirim daha bir kere mesaj attım tekrar mj atayım arasam mı ya da

0|0
    0|0
    • Oncelikle israrci olma derim aramadan once bir mesaj at musait mi ogren en uygun zamani bul konusmak icin bazi konular telefonda olmaz yuz yuze gelmeyi dene gecmisten bahsetme beni seviyordun deme bu gune odaklan bunaltma

• Mesaj tekrar atmalı mıyım yani o zamanında hep bana mesaj atardı buluşmak isterdi bana güzel şeyler söyledi ben hiç demezdim şimdi ben ona mesaj attım yani geçen gün ama konuşmamız devam etmedi kötü knuşmadık ama devamıda gelmedi tekrar atsam mı

• dediğim gibi sık sık atma biraz zaman geçmesini bekle. eğer gönlünde ki o ise daha sonra atarsın müsait olup olmadığını telefonda görüşmek istediğini söylersin tepkisi iyi olursa yüz yüze görüşme talebinde bulunursun

Erkekler Ne Diyor 3

• gözlerine bakarak konuşun.
    olabildiğince jest ve mimiklerine dikkat edin.

0|0
    0|0
  • bir sey konusnadan once onu kafada tasarlayip konusnak etkilidir. dogaclama adama her zaman hata yaptirir

0|0
    0|0
  • neyapacaksin etkili konusuptaa:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benden genelde etkileniyorlar neden bilmiyorum diksiyonumu düzgün buluyorlar

0|0
    0|0
  • göz teması kurun, az ve öz konuşun gereksiz cümleler kullanmayın, jest ve mimikler kullanın konuşurken cümlelerinizi süsleyin.:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...