Ukraynalı arkadaşımın türklerle ilgili yorumu ne düşünüyorsunuz biraz uzun oldu ama?

çocukluğından beri burada yaşıyor, burayı seviyor, ama rahatsız olduğu çok şey varmış. bu yorumlar hakkında görüş paylaşırsanız sevinirim. (onun ağzından yazıyorum)

1- Türk kızlarının güzel kızlara tahammülü yok, bir güzel görünce hemen bir açığını bulmaya çalışıyorlar. Kendilerini bu şekilde mutlu ediyorlar. Güzel kızların açığını bulmaya uğraşıcaklarına kendi açıklarını kapatmaya uğraşsalar daha iyi olur.

2- Türk insanının eleştirilmeye tahammülü yok. Hep kendilerini en yüce en asil ırk görüyorlar. Sürekli Türk en güçlü gibi sloganlarla kendilerini gaza getiriyorlar. Evet tarihteki en güçlü milletlerden biriydi Türkün gücü diye bir şey var bu doğru, ama yanlış zaman. Artık devir teknoloji deviri, insanlar kimyasal silahlar üretiyorlar, güç kavramı artık yok. Bu sloganlarla kendilerini gaza getireceklerine teknoloji ile kendilerini geliştirmeye çalışsalar çok daha iyi olur. Ama ben bunu söyleyince "ırkçı" oluyorum. Bana saygı duymuyorlar, düşünseler haklı olduğumu anlarlar.

3- Türk kızları çok cıvık hiç olgun değiller, Gülerken tüm dişlerini gösteriyorlar. Özellikle masada yakışıklı biri varken sesli kahkaha atmaları rahatsız edici. Çok gülüp çok konuşuyorlar buna da Türk kızı sıckkanlıdır diyorlar bu skanlılık değil. Ağırbaşlılığını koruyarakda sıcaklığını yansıtabilir bir kız. Mesela Ukraynadan arkadaşmı tanıştırınca "Ay mavi gözlü, ay sarışın" diyenler oldu. Hatta göz rengini çekmek isteyen bile oldu. Numaralarını verdiler, arkadaşım bir tanesine tatlısın dediği için o kız evlenme hayali kurmuş, ben böyle duydum umarım ciddi değildir.

Güncellemeler:

5-Türk erkeğinin üstüne kesinlikle çok düşülüyor. Kadın evlilikte fazla ödeme yapmıyor tüm yük erkekte kalıyor. Birlikte bir hayata devam edilecekse birlikte para biriktirilmeli. Erkek kadar kadın da ödeme yapmalı.

6- Türk erkeğinin yabancı kızlarına zaafı var. Bu bazen sinirbozucu oluyor çünkü bir ilişki kurunca acaba ukraynalı arkadaşımla tanıştırsam ona da zaafı olur mu diye düşündürüyor.

7- Suriyeliler konusunda Türklere gerçekten anlam veremiyorum. Türklerin bir çoğu suriyelileri sevmiyor, internette hakaretler küfüeler okuyorum dilencilere tekme atanlarıda gördüm. Ama başka bir ülkede Suriyelilere kötü muamele yapılınca direk kınıyorlar. Halbuki kendileri de onların aynısı.
8- Burada yazın koreliler dövülmüştü. "biz çinli sanmıştık" demeleri Çinli olması dövme hakkını mı veriyor. Ülkenizi tanımak gezmek için gelen yabancılara bu şekilde davranılamaz.

0|0
1222

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...