Böyle bir insan olmak ne kadar dogru?

arkadaşım çok iyi bir insan açıkta olanlara yardım ediyor birinin bir derdi olunca hemen herkez ona derdini açar güvenilir, iyi bir dosttur.. ikimizde kısmen aynı şeyleri yaşadık aptal üvey annelerin elinde büyüdük annemiz bıraktı vs zor şeylerdi..
şu an yurtta kalıyoruz aynı odada ama o bir kaç kere hocalarıyla yattı hiç bir erkegi kalben sevemiyor kusursuz bir insan denilicek kadar iyi ama "hayatı umursamıyor" aşk diye bişey yok diyor hergün birinin koynunda ve acayip zeki bir kız
bense otoriter hayatta çizgileri olan bir insanım
hayat bizi iki farklı insan yaptı..
acaba yanlışı ben mi yapıyorum
bu hayatı bu kadar takmamalıyım?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilmem. Fıtrat meselesi. Kafana göre. Mutlu değilsen bir sıkıntı vardır belki. O yapıyor diye yapman gerekmiyor. Nasıl mutlu isen onu yap^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşını örnek alma sakin oyle yatmak gibi bir hatada yapma

0|0
    0|0
  • sakin arkadasina uyma sakin; kendi dogru bildiginden sakin disari cikma; bazi arkadaslar herzmn iyi olmuyor, senide ayni kendisi gibi or.. yapmasin ve o kizdanda uzak dur; iyi birisi degil bence. para karsiliginda mi yatiyor tüm hocalariyla

0|0
    0|0
    • hayır zevk için

• inan o işleri zaman kaybı olarak görüyorum bakireyim ki oarkadaşımdan katkat güzelim. ama ben bunu bir insanın kendine olan saygısı olarak görüyorum bir insana ait olmak varken neden bir saatlik insanlar.. bu soruda ki amaç sadece cinsellik degil "hayatı takmamak" ben hayatta kırmızı çizgileri olan otoriter bir insanım bu da beni yoruyor "tek" mesele zevklerim degil ki kaldıki mast yapmayı unutmuşumdur ders çalışmaktan..

• dogruluk akillil böyle bisey yani sen böylesin dogrusunu yapiyorsun, zamani gelince, erkek arkadasin, nisanlin ya da evlendigin zaman esin olacak insan oldugu zaman mutlu olacaksin; hem bekarsin, güzelim diyorsun böylede insan mutlu olabilir kendini sev; bu hayatin tadini cikar, git dolas eglen, arkadaslarinla, alisveris yap, mutlu olmak icin illa bisey bulursun

Yükleniyor...