Babamin bana olan öfkesi, kizginligi ne zaman gecer ya da ne yapabilirm?

Ailem erkek arkadasimi istemiyordu. Bende vazgecmedm. Baya zor zamanlar gecirdim geciriyorumda yinede halime bin sukur. En snunda sozlendik Nisan tarihi belli oldu. Annem sevmesede artk alisti erkek arkadsima duzeldi davranslari. Ama babam seviyormus damadini annem oyle diyor fakat benmle knusmuyor eskisi gbi. Yaptgm seyleri yemiyor icmiyor. Ozledik gel ddiler gttim memlekete ama ne benm yuzume bakti ne yaptgm seyi yedi icti. Ters knustu kizdi hep. Memleketn donecegm gunde bana elini opturmedi hayirli yolculuklar bile demedi "bin otobuse"ddi ve eve döndu. cok zoruma gtti. Hem ozledik gel ddi nasl sevncle gttim eve ama yaptklri cok zoruma gtti. 10gundur aramadi hic bende aramadm. Ne yapsam kiziyor knusmuyor yuzume bakmiyor. Yardmci olun 😢

1|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Unutma ki! Nefret ve Kinin ertesi PişmanIıktır. Ve her CanIıya öIüm vardır. İnsan ÖIür ama ÖImeyen ‘INSANLIKTIR.

0|1
    0|0
    • Babam cok kindar. Annesine kardeslerine karsi oyle. Anneme bile hep bagiriyor hicbiyere yollamiyor. Bana da kin guder mj ki

• Sevgiden, tortuIu buIanık suIar arı-duru bir haIe geIir. Sevgiden, dertIer şifa buIur. Sevgiden, öIüIer diriIir. Sevgiden, padişahIar kuI oIur. Bu sevgi de biIgi neticesidir.

En İyi Kız Görüşü

• Neden istemiyorlar damadı. Var mı birsey

0|0
    0|0
    • Memleketi uzak ve isi iyi degilmis😂doktor ogretmen muhends damat ariyolr galiba

• 4yillik uni mezunuyum hemsireyim ama atama bekliyorm kpss ye hazrlaniyirm iste

• Çocuk da memurmuş aslında. Bence işin içinde farklı birşey var gibi. Ya aileler düşünce olarak birbirine benzemiyor ya da uzağa gittiğin için

Erkekler Ne Diyor 11

• sende konuşma

0|0
    0|0
  • Baban kıskanıyor bak özlüyor ama kıskandığını beli edemiyor bu gayet normal ☺️ Baba ve kız arasında herzaman bir ayrı duygusalık vardır kız ıcın baba süper kahramandır baba için kız ise huzurdur şimdi sen huzuru başkasına vereceksin ve oda bunu sindiremiyor ama bir yandanda özlüyor dayanamıyor ☺️ Arada babalık gururu var sıkma canını damat bey kayınpederle arayı iyi tutusun ama ☺️

0|0
    0|0
  • neden istemiyor erkek arkadaşını? aileler bencil değilse yani kendi menfaatlerini düşünmüyorlarsa bu konuda bayağı iyiler, bir bildikleri vardır

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin çok çok çok çok çok zor ama neden karşı çıkarlar ki eğer çok absürt birisi değil ise

0|0
    0|0
  • Zaman içinde seni affedecektir emin ol sadece babalar hep böyledir kızlarını paylaşamak istemezler stresten kaynaklı paylaşamamktan kaynaklı az sabret yakınlığını alsa uzağa dönüştürme göreceksin sana sıkı skı sarılacaktır.

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Torunu kucagina alinca gecer kizginligi

0|0
    0|0
  • Naz yapıyo naz. Sen sarıl ona bir düzelir herşey.

0|0
    0|0
    • Eve gttigimde oturmuyorki benmle 5dk oturur hemen kalkar gider

• Sevgilim olmadgi zamanda cok yakin degldk normal baba kiz. Ama ogrendignden beri hep soguk knusmuyor oturmuyor yaptgm yemegi kahveyi icmiyor. Halbuki turk kahvesini cok sever, annem yapmaz kendi sevmedgi icn ben geldgmde yapardm mutlu olurlardi kardesmle. Gecen gu yaptm dokunmadi. Bsey sordgmda evet hayir dmiyor "cik" diyo sdce

• Olsun zamanla düzelir.

• geçer zamanla

0|0
    0|0
  • Klasik baba davranışı işte. Neden böyle eski kafalı insanlar hep anne baba acaba :)

0|0
    0|0
  • Andavalın tekiyle evlendiysen tabi konuşmaz seninle yapacak bişey yok gönlünü alamazsın ömür boyu küssünüz artık hayırlı olsun.

0|0
    0|0
    • Gayet efendi, benimle ilgilenp beni korur, herseyimi dusunur beni mutlu etmk icn herseyi yapiyor. Ailesi de hep arar sorar hediye alir yollar. Isi var memur evleri kendilerinin. Kardesleri gayet hanimhanimcik turbanli. Babam ogretmen, doktor gbi dmaat istiyordu herlde birde bize yakin bir sehirden olmasni.

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlâdı değil misin, elbet geçer. Gönlünü hoş tut sen.

0|0
    0|0
  • Babanın bilecegi iş. Bazen anne baba çocuğunun mutluluğu için dua etmekten başka birşey yapamaz. Fakat nişanlında birşey varsa sıkıntı olan ozaman görüş değişir tabi ki.

0|0
    0|0
  • Baba gururu... O sana elini opturmedi , gule gule demedi ama onlari yapiyoken ici sizladi emin ol. buyuk ihtimalle sana ozledik geli de annene o dedirttirmistir ama baba iste yapacak bisey yok. seni su an bile canindan cok seviyor. onlar senin her zaman iyiligini isterler emin ol. ben nisanlini niye istemediklerini anlamadim. belki de ondan sana zarar gelecegini dusundukleri icin istememislerdir

0|0
    0|0
    • Memleketi uzakmis ve isi iyi degilms. Memur olmasi yetmiyor onlara dha yuksegni istiyolr. Bu da benm zoruma gdiyor. Para olmadan olmaz ama hersey de para degl bence. Bu yuzden anlasmiyorz ailemle

• O yuzdendir iste , evin tek kizisin cunku. bir de tek kizi olmasan bile babalarin kizlarina karsi zaaflari vardir paylasamazlar. sen bir evlen , bir hayatin duzene girsin cocugun olsun , baban mutlu oldugunu gorsun o zaman affeder

• O zamana kadr boyle davranacak yani 😦tamm tesekkr ederm 😔

• Baban sana baya kirgin ve kizgin gibi gorunuyor anlattiklarina bakilirsa bence babadir kizar senin uzulmenide istemez cok fazla ustune gitme ama hic aramamazlik da yapma derim

0|0
    0|0
  • Israr et bırakma ara

0|0
    0|0
Yükleniyor...