Kayınvalidemle bir süre aynı evde yaşayacağız, yanlış bir karar mı sizce?

Önümüzdeki yaz düğünümüz var Allah kısmet ederse. Sevgilim 3 4 ay kendimizi toparlayana kadar kayınvalidemle yaşayacağımızı söyledi ama korkularım var. Şöyle ki aramız şu an çok iyi ancak biraz diktatörlük var kadında eşiyle ayrılar ve oğluna çok düşkün biri. Benden yana sorun olacağını sanmıyorum sessiz biriyim ama annesi tarafından sorunlar olacağını düşünüyorum. Ayrı eve çıkacağımız zaman buna pek sıcak bakmayabilir. Sizce ne gibi sorunlar olabilir benim ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz..

0|1
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eyva eyva. Sana hayatta başarılar. Geçmiş olsun. Mümkün olduğunca yani yapabildiğin kadar tiyatro yap. Hiçbirşeyi kafana takma. Çok sıkılacaksın belki ama belli etme. Herşeye heaa de geç :)
    Senin bişi yapmana gerek yok esas iş eşinde bitiyor. Eşin ayrı bir eve çıkıyoruz dicek. Bitti o kadar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende ayni sekilde kisa bir donem yasayacagim. Biraz zor bir durum ancak kesinlikle sart kosmalisin. Istedigin zaman en kisa donemde cikacagina dair. Yoksa bir ömür cikamazsin. Bir de 3-4ay olmayacagindan emin ol. O süre mutlaka ev bulmak tasinmak yerlesmek derken uzayacaktir. Sorunsuz bir evlilik dilerim 😊

0|0
    0|0
    • Şu an ev hazır zaten kendi evimize geçeceğiz gelecek olan kiraya ihtiyacımız var sadece bir süre. Benim korkum annesinin düşkünlüğü aramızda mesafe olacak bırakmak istemezse diye çekiniyorum biraz doğrusu. Teşekkür ederim bu arada size de mutluluklar dilerim :)

• Teşekkür ederim 😊 yanliz ayligina kimse kiraya da cikmaz.. 😕 beklentini kisa tutma,

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayırlısı ya

0|0
    0|0
  • Hep sıkıntı bu işler

0|0
    0|0
  • İdare et işte anasını 😂😂

0|0
    0|0
  • sen uyanık olursan olur yoksa yürümez

0|0
    0|0
  • onu zaman gösterir bence

0|0
    0|0
  • İşte klasik türk erkeği, evliliğe hazır olmadan evleniverirler... yazık sana

0|0
    0|0
    • Evliliğe gayette hazırız merak etmeyin :)

• Evimiz var sadece oradan gelen kiraya birkaç ay kadar ihtiyacımız var.

• Hayırlısı, mutluluklar. yarın yemeğe gidiyorum dersen bende geleyim derse şaşırma.

• Kesinlikle pisman olacaksin

0|0
    0|0
  • İntahar et daha iyi :P

0|0
    0|0
  • bir kaç ay bir kaç sene olur bişiy olmaz buyuk aile her zön iyidir muhabbe sohbet

0|0
    0|0
  • Ayrıl ayrıl :"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle ayrı bir evde kirada oturmalısın. 3-4 ay değil 3-4 yılda bile çıksan şanslı sayarım seni.. İlk aylar ilk yıllar engüzel özgür olacağın bir zaman çolukcocuğa karışmadan önce ve sen heba etmiş olcaksın artı sen acemi olacaksın mecburen ezilceksin kadının fikir ve becerileri altında kendine bunu yapma!

0|0
    0|0
    • Yorumları okudum masraf ve sıkışıklık durumu olabilir düğünü 3-4 ay erteleyin ama birlikte oturmayın net ;)

• 0|0
    0|0
  • yanlış yapıyosun

0|0
    0|0
  • 3-4 ay durucaksanız sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • İllaki sorun olur ister istemez ama madem 3 4 ay sonra düzelecek bekleyin biraz

0|0
    0|0
  • Kabul etmemeliydin..

0|0
    0|0
  • yalan 3-4 ay der bir ömür kalır :D benm teyzemin gelinine aynı böyle diyordu

0|0
    0|0
    • Ev hazır ama biraz sıkıştık masraflar yüzünden oradan gelen kiraya birkaç ay için ihtiyacımız var sadece bu yüzden sorun olacağını sanmıyorum :)

• Kocan seni ezdirir ve dengeyi kuramazsa cok kotu bir fikir. Annem aynisini yasamış, simdiki aklim olsaydi asla diyor

0|0
    0|0
  • Bence simdiden yer ayarlayin kirada ayri kalin ne olursa olsun ayri kalin ben senin hatani yaptim ve sevdigimden bosandim mecbur artik ya dügünü erteleyin ya da yer bulsun simdiden

0|0
    0|0
  • Ayrı eve cikmayacaksin zaten kandiriyorlar seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...