Kardeş miyiz sizce?

kardeş miyiz sizce?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynen oyle yazi cok guzel !

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanların birbirilerini sevmesi ve kardeş olması için aynı dindeniaynı dildeniaynı ırktan olmalarına gerek yok.

Lakin size şurda katılıyorum her kim olursa olsun
    Birbirlerinin inaçlarına ahlaki ve kültürel değerlerine
    Saygı gösterdikden sonra arkadaşta olunur, kardeşte

0|1
    0|0
  • Bence yinede insanlar kardeştir. Hemen yanlış anlaşılmasın düşüncem. Hatta kardeşin düşmanın olmasın gibi söylemler olur. Çünkü düşman eğer kardeşin olursa: En kötü düşman odur.

0|0
    0|0
  • Haklısın kesinlikle

0|1
    0|0
  • Yoo değiliz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynen bro

0|1
    0|0
  • Bu saydiklarina uyan herkes dini dili ırkı fark etmeksizin kardesimdir onun cani benim canimdir bu Ülke için ama saydiklarina saygı duymayan dünya üzerinde ki herkes düşmandır

0|1
    0|0
  • Bu görüşleri savunanlarla ne mutlu ki kardeş değilim. Irkçılık , radikal dincilik , uç milliyetçilik , belli ideolojilerin peşinde haklı olduğunu şiddetle kanıtlamaya çalışan cahiller toplulukları , hiçbirşeyi araştırmamış sorgulamamış kendi süzgecinden geçirmemiş öyle olduğu için , ailesi öyle dediği için , toplum öyle dediği için , uzun zamandır böyle süregeldiği için kabul etmiş zavallı ahmaklar sürüsü..
    Ekmek yediği vatanının çoktan satıldığını , parçalara ayrıldığını , kanlı tiyatro gösterilerine sahne verdiğini bile göremeyecek kadar beyni yıkanmış koyunlar sürüsü.

0|0
    0|0
  • Acaba vatanını sevenler vatan için ne yapmış? Aynı kefeye koyulmaktan gerçekten sıkıldım.

0|1
    0|0
  • ben bazıları hariç, kürtlerle kardeş değilim arkadaş

0|0
    0|0
  • Yapıcı olmaya çalışıyoruz sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...