Kadına şiddete engel olmaya çalışan bu köpeği gördünüz mü?

Günümüzde buna şahit olup, engel olmayan onlarca, yüzlerce insan varken şu köpeğin yaptığını gördünüz mü?

2|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Tebrik edilesi bir davranış sergilemiş. Ama, sanki konuşsa;" dur yapma, şöyle kenara çekil, uzaklaş hadi..." tarzında bir davranış sergilemiş.
    Oysa o tür bir köpek mevcut cüssesini de hesaba katarsak o adamı parçalamalıydı.
    Bu hayvancağız ılımlı gibi geldi bana...

1|0
    0|0
    • Aslında hayvanların cüssesi ve cinsine bakarak konuşmak sanki biraz ön yargılı bir yaklaşım oluyo. köpeği Nasıl yetiştirirsen öyle gelişir kedi gibi olan bir pitbull görmüşlüğüm var :)

• Evet biraz öyle :)

• Ama, bir yandan da haklısınız. Her hayvanın yetiştirilme tarzı önemlidir. Tıpkı insanların çocuklarını yetiştirdiği gibi...

• Buna benzer Türkiye'de yapılan bi' sosyal deney vardı. Bi' alışveriş merkezinin asansöründe 1 çift tartışıp kavga ediyorlar. Adam kadına şiddet uyguluyor (göstermelik), aynı anda asansörde bulunanlar arkalarını dönüyorlar ve asansör durur durmaz asansörden hızlıca inip gidiyorlar. Gerçekten çok üzülmüştüm bu duruma. Allah göstermesin ama benzer bir duruma şahit olsam orda adamı linç ederim.

1|0
    0|0
    • o videoyu ben de izlemiştim

• En sonda 1 tane yaşlı bir adam duruma karşı geliyor ve adama durumu anlatıp adamı tebrik ediyorlardı. Gerçekten çok üzücü. Sadece kadına şiddet uygulamıyor üstüne birde şahit olduğumuz olaylara toplum olarak duyarsız kalıyoruz. "Kadına şiddete hayır" diyerek duyarlı olunmuyor malesef.

• Tebrik edilesi bir davranış.

1|0
    0|0
  • daha önce izlemiştim çok güzel gerçekten ama o köpeğin o şekilde davrandığını göre görede hala devam etmek cesaret yani adamı yer o be :D

1|0
    0|0
  • köpekler insanlardan daha sadıktır ama adamın gerçek vurmadığını anlamış gerçek vurmuş olsa ısırmıştı :)

1|0
    0|0
  • bazı sözde insanlardan daha insan

1|0
    0|0
  • görmedim :D

1|0
    0|0
  • Köpekler insanlardan daha çok sadıktır.

1|0
    0|0
  • Aslında Destek Verilse Duyursak Haftada Belirli Günler 2-3 Gün Kadına Şiddete Hayır Demek İçin Bayan Boksör Arkadaşım Ve Ben Kadınlar İçin Savunma Teknikleri Eğitmek Geçiyor Aklımızdan Ücretsiz Olarak İnşallah Hayata Geçiririz.

1|0
    0|0
  • Kadına şiddet diye bir kavram yoktur o bir uydurmadir insana şiddet vardir

1|0
    0|0
  • hayvanlar insanlardan akıllıdır boşuna demiyoruz sahibini koruma içgüdüsü var

1|0
    0|0
  • Ortada bitane köpek var ama oda 2 ayak üstünde

1|0
    0|0
  • *canlıya şiddet

Bunun bile ayrımını yapacak kadar düşmeyin.

0|0
    0|0
    • sırf yorum yapmak için yorum yaptığın o kadar belli ki. görüntülerde şiddete uğrayan canlı bir "kadın"

• İkide bir kadına şiddet diyip ayrım yapmanizdan belli. Düşmeyin dedim ama nafile demek ki.

• tamam dedik uzatma

• görmedim.

1|0
    0|0
  • Gördüm sis

0|0
    0|0
  • kadına şiddet şerefsizliktir! bu ayrıda, köpekler böyledir, kadın adamı dövsün bu sefer kadına engel olur

0|0
    0|0
  • köpekler bazı insanlardan akıllı

0|0
    0|0
  • helal olsun hayvanlık ölmemiş.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Köpek o kadar sadık ki adamı ısırmıyor. Ama aptal insanlar birbirlerine bir köpek kadar sadık kalamıyorlar. Sadakatin sadece aldatmamak olduğunu zannediyorlar.

1|0
    0|0
  • ulan köpek kadar olamıyolar:(

1|0
    0|0
  • O hayvancagiz kadar akil yok bunlarda! Erkekler utanmali o kopekten , tiksimiyorum tanidigim butun sozde adamlardan , Allah sormiycakmi size yaptiklarinizi!

2|0
    0|0
    • Ama Hala canlı kadın erkek ayrımı yapıyorsun diyen aptallar var

• Allah akil fikir versin ne diyelim ananizi bacinizi koyun yerine sizin gibi hayvanlardan laf yiyip dayak yedigini laf atildigini kolaymi siniyomu icinize

• Bir köpek kadar olamayanlar var yazık.

1|0
    0|0
  • köpek beslemelisin zaten çok sadık çok bağlı şeyler bahçemiz yok lan :D

0|0
    0|0
  • vayyyy beee

1|0
    0|0
Yükleniyor...