İstanbullular tedirgin misiniz?

Ankara'da olanlardan sonra tedirginlik hissediyor musunuz? Şahsen metroya binerken avmlere girerken korkuyorum. Sizde de oluyor mu?

Güncellemeler:
E beklenen oldu :( :(

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

• Huzur ve güven içinde yaşıyoruz 😍😍 allah devlet büyüklerimize zeval vermesin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayır İstanbul'da yaşıyorum hem okuyorum hem çalışıyorum tedirgin filanda değilim terör beni korkutamaz

1|0
    0|0
    • Tam bir Orta doğulu düşüncesi :)

• olması gereken zaten terörün bir amacıda insanları paniğe sokmak ve ben bu amaca hizmet edemem devletime polisime askerime güveniyorum o yüzden içim rahat :)

• Ben güvenmiyorum ne yalan söyleyeyim.

Erkekler Ne Diyor 23

• Elbet bir gün öleceğiz ama nasıl öleceğimizi nereden bilelim. Bunları kafaya takarak yaşanmaz ama ölümü daima hatırlamak da güzel tabi.
    Salla gitsin. Ossuruktan bir şey olur niyazi olursun falan. Senin için demiyorum yani genel. Haberlerde okuyoruz işte yol yapımı için açılan çukura düştü vs... Al sana niyazilik durum...

0|0
    0|0
    • Yahu orası öyle de. Ölümün bile hayırlısı var

• Haklısın. Ben hiç düşünmüyorum. Allah herkese hayırlı ölüm versin tabi...

• Bizden istedikleri tedirgin olmamız zaten. Kahpeler yüzünden yaşam tarzımdan vazgeçecek değilim. AVM'ye de gidiyorum, Metrobüse'de biniyorum. Korkunun ecele faydası yok.

0|1
    0|0
  • Bu sabah başıma bir olay geldi.

Metroyla gidiyorum işime. Metroya ilerleyen duraklarda bir çarşaflı bayan bindi, sadece gözleri açıkta. Gözgöze geldik, çekindim, bütün vücuduna baktım korkudan. Çarşaftan belli olmamakla birlikte orantısız göründüğü için huzursuz oldum.

Bakışlarımı gören bir cübbeli bundan rahatsız olarak, "neyi yediremiyorsunuz kendinize" dedi. Ben de "ne olduğunuz belli değil, çarşafınızın ya da sarığınızın, cübbenizin altında bomba olmadığını nereden bileyim" dedim ve başka bir vagona geçtim.

Ben ki bütün gençliğim milletçilik içerisinde geçmişken bu ülkeden nefret ettim. Mhp'si de, Akpside, Chp'side, Hdpside yere batsın.

Ben hiçbirine zerre dar hakkımı helal etmiyorum. Toplum liderleri olarak hepimizden sorumlular. Diğer dünyada iki elim yakalarında olacak.

0|0
    0|0
    • Dün de bana aynısı oldu. bir adam kafasında yeşil sarıklı metro da dibimde duruyor allahım aklım çıktı. İnsanları dış görünüşüyle değerlendirmem normalde ama artık yapamıyorum.

• aslında benzer seylerden bahsedıyoruz
      takı son ıkı cumlene kadar
      tedırgın olabılırsın ama on yargıyı dogru bulmadıgımı soyluyorum ayrıca ıslamıyet ınsanların yaptıkları degıl kuranda anlatılandır dostum
      senınde dedıgın gıbı herkesın ınancı kendıne bu yuzden ıste kımse kımseyı yargılamasın
      umarım ulke olarak tekrarlanmaz boyle olaylar oldukca uzucu ve urkutucu

• @Rüyagibiydiherşey sen bu konuyu tarışabileceğim zihniyette değilsin, bu yüzden sana laf anlatmaya çalışıp konuyu uzatmayacağım.

• Abdestsiz dolasmam hic bir zaman, ecelden kacisda yok, ne bir saniye ileri ne geri.. Kaderimde varsa sehit olmak ya da bu emaneti vermek kacis yok... Allah tüm insanlari inananlari seytanin serrinden oyuncaklarindan korusun...

0|0
    0|0
  • Her hangi bir tedirginlik yok şu an

0|0
    0|0
  • Patlama olayı sadece Ankara da olmadı. Sultanahmette de oldu ve ben oradaki patlamadan yarım saat önce oradan geçtim.

0|0
    0|0
  • tedirginlik var tabi kim parçalanarak ölmek kim ister ki aksam metrobuse binmem gerekiyor tedirgin bir şekilde binicem

0|0
    0|0
  • Tedirgin değilim ama yine de dikkatli olmaya özen göstereceğim.

0|0
    0|0
  • şu an olmayacak, unuttuğumuz an yapıyorlar, o yüzden unutmayın, her daim sağınıza solunuza bakın

1|0
    0|0
  • Sen tedirgin, onlar rahat..

0|0
    0|0
  • Degilim

0|0
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok. oy verirken korkacak insanoğlu. seçim günü çok rahat olmayacak. bu bütün yaşananların ve yaşanacakların muhasebesini yaparak oyverecek.

0|0
    0|0
  • Gayet rahatım. Sanki sadece bombayla öleceğiz. Merak etme trafik kazasında ölme ihtimalin daha fazla. Belki de gasp edilir öldürülürsün

0|0
    0|0
    • İnsan sevdiklerini de düşünüyor ayrıca trafik kazasında ölmekle aynı şey değil.

• Kaç kere öldün de aynı değil diyorsun? Ölüm işte ne fark eder. İster patlayarak öl, ister uykuda.

• Yooo normal hayatıma devam ediyorum

0|0
    0|0
  • ölüm her nefeste yakın..
    Yaradan nasıl takdir ederse öyle olacak..

0|0
    0|0
  • Patlarsa ölür giderim.
    Patlamazsa yaşar giderim. Kısacası her türlü giderim.
    Tedirgin değilim.

0|0
    0|0
  • yok pnp bizim oldugumuz ilcede patlatmazlar

0|0
    0|0
    • Nere ora bizde gelelim

• Ooo oras artık İstanbul değil zaten :D

• 😂rahatim yakarim cuarayi beklerim ipneleri😃

• güvensizlik var.

0|0
    0|0
  • Ne tedurgin olacam it ürür kervan yürür

0|0
    0|0
  • Hiç korkmuyorum. Onlardan mı korkucam. Korksaydık Türk olmazdık zaten.

0|0
    0|0
    • Aynen canım en fazla moleküllerimize ayrılırız.

• Aynen :D Tek bildikleri tuzak kurup birilerini öldürmek. yemiyor çünkü karşımıza çıkmaları.

• Hayır korkmuyorum olacagı varsa olurr

0|0
    0|0
  • Yooo gayet rahat huzur lu ama olanlardan dolayı üzgün

0|0
    0|0
  • hayır değilim kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Tedirginim.

0|0
    0|0
  • Dikkat etmeye çalışıyorum ölümden korkmuyorum ister bomba ile gelsin ister başka şey ile tek korkum bu hainler yüzünden sakat kalmak olur Allahta onu göstermesin

0|0
    0|0
  • can bu riske atılır mı?
    herkesin ayrım olmadan dışarı çıkmaması lazım, tatil verilmesi gerek... hatta çözene kadar
    nerede bu güvenlik? bu ülkede yaşamaktan nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • Ne zamana kadar tatil olacak ki? Ayrıca aynı ilde üç kez bomba patlıyor yani herhangi bir önlem alınmışlığı yok. Yani kimsenin güvenlik derdi olduğunu düşünmüyorum. Kalan sağlar bizimdir mantığı

• nasıl yani? bu işin çözülmesi lazım yine insanlar ölecek

• İşte çözülmek için çaba yok. Bu yüzden tatilinde bir manası yok.

• Valla yeter artık oleceksek ölelimde bu işkence bitsin hergun diken üstündeyiz.

0|0
    0|0
  • Olmaz mı yaşadığım yerde bomba varmış bu semtte hatta bomba konacak yerin 50 metre uzağındayım 😀 yusuf yusuf oldum 😀

0|0
    0|0
  • Evet malesef bir korku var uzun sure disari cikmamayi dusunuyorum sadece yarin cikicam :/ bir daha cikmicam

0|0
    0|0
  • Yok tedirginlik,, kaderimizde o şekilde sona erişmek varsa olacaktır,, ancak hayatlarına adapte olamiyo insanlar bu şekilde,, kaoslarla

0|0
    0|0
  • olmazmı oluyor tabi hafta sonu doğum günü kutlancak kafede gitsemmi gitmesemmi diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Hangi ilçe?

• Yok ilçe karışık bir ilçe ama bir kadıköy beyoğlu bakırköy değil onu demek istedim.

• tabiki değil psikolojim bozuldu gerçekten sağlıklı düşünemiyorum

• Evet. Yürümeye korkar oldum.

0|0
    0|0
  • Sadece İstanbul degil, antalya İzmir Ankara bir cok ilde korkular var. Medyada daha cok korkutuyor zaten

0|0
    0|0
  • yoo hayır hiisetmiyorum nasıl olsa ölücez heryerde her an ölümle karşılaşabiliriz..

0|0
    0|0
  • evden dışarı çıkmadığım için tedirgin değilim

0|0
    0|0
  • evet dün bana 5 koli d bakırdan promosyon çok korktum açamadım allah biliyo :/

0|0
    0|0
  • Ölümden kaçamazsın yani korkmuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...