Aksiyon zombili bir roman yazıyorum ismi konusunda şüphelerim var yardımcı ola bilirseniz sevinirim :?

ismi ne olsun kitabımın :?

dünyada tüp devletler düştü şehirler yikıldı

büyük nükleer savaştan sonra dünya yaşanmaz hale gelmiştir öyle ki dünyada oksijen yüzdesi 100 / 30 azalmıştır

devletlerin nükleer savaş ta öldürdükleri insanların daha sonra ölmediği keşfetildi aam ölmeyen insanlar başka bir varlığa dönüştüler başka bir şeye dönüştüler kimileri onlara zombi dediler kimi vampir kimi yamyam insanları kimi ise mutant dediler
ve dünyada insan sayisi azalırken mutant zombi ırkları ve onlara benzer ırklar türemeye başlamıştı
insanlar yer altına yer altına inşaa ettikleri şehirlerinde yaşamaya başladılar ya da sağınaklarda bir çere savaşmaya devam ettiler hayatta kalarak kimi ise göçebe oldular ve avcı oldular kendielrine gardiyan yani asker savaşcı dediler çoğuda düşmüş devletlerin şehirlerin insanları kendi bölgelerine kasabaların ın etrafına büyük duvarlar ördüler o duvarların arkasında yaşamaya kendilerine yeni bir hayat kurdular dış dünya dan bağlantılarını koparmışlardır herkes kendi başınadı
kendi kuralları kendi düzenleri vardır aksiyon zombili bir roman yazıyorum ismi konusunda şüphelerim var  yardımcı ola bilirseniz sevinirim :?

kitabin taslağını yazdım konusunu fazla yazamam çalınma riksini göze alamam ama bayan karakterlerinin paylaşa bilirim daha erkek karakterleri yaratmakta meşgülüm şu an bile

bayan karakter isimleri

Venessa Allen
Veronica O Brien
Scarlet Olsen
sky Rossi
christina Martínez
Alice Reyes
Adrien PARKER
Alexis Smith
Alessa Brunner
Jessica Wolf
Amy Taylor
ashley Bruno
kate Scott
Rachel Alves
Rebecca Oliveira
Selena Gallo
Sara Costa
piper Quinn
harley Frances
Molly Wilson

• yozlaşmış dünya
    25% (1)50% (1)33% (2)Oy Ver
  • son direniş
    25% (1)50% (1)33% (2)Oy Ver
  • kiyamete üç kala kaos
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • kaostan gelen
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • ölümün gölgesi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • ölülerin savaşi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • nükleer lanet
    50% (2)0% (0)34% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence karakterlerin turk isimleri olmali. Tabi turkce yazacaksan. Yani zaten sacma olur. Ben turk yazardan turk romandan yabanci isim iceren karakterlerin oldugu romani asla almam. Mantikli degil. Ingilzce yazacaksan sozum yok

0|0
    0|0
    • aslında bunu bende düşündüm benim mantığımda kitapta ki karakterler dünyada 41 şehirde geçecek tabiki türk karakterlerde olacak ama yabancı bir ülkede kaos başlamış türk ismi kullanırsam komik kaçar istandabulda 3 semt ankarada 2 semt olarak ele aldım
      ve ingiltere londra Manchester Birmingham Liverpool abd New Jersey Colorado Alaska Kaliforniya Boston fransa paris başlangış olrak koyunu yoğunlaşım bu şehirler arasında ele alacağim yer ülkelerde 1 2 3 şehri olacak Koloniler oluşturulmuş yapacağim diğer şehirlerdekiler bu şehirlere göç etmiş veya etmeye çalışıyor olacak eleştirin için teşekkürler

• son direniş knk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• son direniş

0|0
    0|0
Yükleniyor...