Terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor diyen yeni şafak yazarı neyin kafasını yaşıyor?

Abdülkadir Selvi: Bir süre terörle yaşamaya alışmamız lâzım diye tepki çeken bir açıklamada bulundu ( Yalakalığın bu kadarına da pes! )

enflasyonmu lan bu terörle yaşanmıyor ölünüyor!

Malum şahıs hakkında düşünceleriniz neler?
Terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor diyen yeni şafak yazarı neyin kafasını yaşıyor ?

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Fatih çok güzel söylemiş.. Korkar olduk artık!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• At kafası

0|1
    0|0
    • Bide burda savunup g. t olunca iki salakça cevap yazdığını "sanip" ikinciye g. t olmamak için engelleyenler var.
      Ki hakaret de etmemişim.
      Ama fikirlerinin curutulmesini kaldıramayan ezik dolu.

• Katılıyorum sitede öyle şahıs çok

• Aynen.
      Beyni yok fikri var.
      Çürütünce zoruna gidip engelliyor.
      Arkadaş engelliyorsan cevap hakkı ver de engelle.
      Yok hoşuna gitmiyorsa "kendi çapında cevap yazdığını sanıp" engelleme!
      İkinciye g. t olmak koyuyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Fatih adamsin

0|1
    0|0
  • yanlis anlamissin bence. Adam diyor ki terore alismak istemiyoruz ama biz cumhurbaskani ya da milletvekilleri degiliz. Korumalarimiz yok, polisin olaylardan haberi yok bizi koruyamiyorlar. Ve bu degismeycek, kac senedir var bu teror olaylari engelleyemiyorlar. O halde artik aglamayi birakip teroru biz engelleyelim, terore alismaktan kasti teroru normal karsilamak degil, el ele verip engellemek

0|0
    0|0
    • Hanım efendi hükümet bu durumu engelleyemiyorsa sen ben bu durumu nasıl engelleyeceğiz elimize silahı alıp dışarıda insan kovalayacak halimiz yok ya?

Selvinin yaptığı açıklamalar şu an ki durumu özetliyor madem öyle sokakta orada burada patlamayı bekleyelim verilen vaatler öyle çok caf caflı ağızdan çıkıyor fakat icraata geldi mi yok biz geldik mi olaylar olmayacak şu olmayacak bu olmayacaklar diyenlerin hali de az buçuk ortada böyle beyinler temizlenmediği sürece bu terör olayları arta arta gider.

Erkekler Ne Diyor 1

• bu Fox tv de habercileri sokaktanmı bulup getiriyorlar anlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...