Durgun ve az konuşan bir kız ne kadar iticidir?

Etrafimdaki kızlar çok hareketli , normal, sürekli mutlu, konuşkan ve hayata bağlilar. Bense tam tersi karamsarmiş gibi gözüken, durgun, hareketsiz, az konuşan, az gülen, hayattan soğumuş gibi bir halim var. Acaba bu yüzden mi iticiyim? Ve sosyal hayatta çevrem bu yüzden mi az?

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1 adım atılır 2 ve hatta 3 aynı ise terk edilir o kızın ortamı.

0|0
    0|0
    • Ya aslina bakarsan ben cok enerjik ve hayat dolu olmak istiyorum. Ancak etrafimdaki insanlarla bakis acim cok farkli. Hic kafa dengim biri yok. Detayi okumussan az konustugumu soyledim. Nedeni ise genelde insanlar cok gereksiz konulari tartisiyo. Benim dusunduklerimi dusunen. Hic degilse felsefeme yakin biri yok

• Takip isteği gelmedi

• mesaj bölümüne bak. d

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir, insanlar çekinir böyle insanlarla konuşmaya

0|0
    0|0
    • Etrafimdaki insanlar hic cekinmez tam tersi. Ama durgun oldugum icin cabuk sıkılıyorlar.

• Derken?

• İstedikleri karşılığı alamadılar demek samimi ve icten davranabilirsin, belki duygularini disa vurumda sorun var, insanlara anlatamiyosun

Erkekler Ne Diyor 14

• ağırbaşlı hanımhanımcık içe kapanık pek sosyal olmayan = saygı duyulası evlenilecek kız . demek :) sen böyle kal değişme. nesliniz tükeniyo anasınısatayım. yırtık kakarakikiri bir kıza ne kadar saygı duyup güvenebilirsinki. bozma kendini itici değil çekicisin.

0|0
    0|0
    • Hmmm peki oyle olsun dikkate alcm bu gorusu👍

• degil

0|0
    0|0
  • normaldirrr

0|0
    0|0
  • aynen yaa :( bide tipsizim

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim ama dostlarımlayken cok konusurum sadece :D Olgun biri böyle olmalı zaten

0|0
    0|0
  • Senin dilini çözen gönlünü kabartan biri gelir ve bu sorunlar ortadan kalkar

0|0
    0|0
  • tam tersi itici değilsin, en güzelini yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Güzelsen hiç mi hiç problem olmaz bu

0|0
    0|0
  • Bence sessiz kızlar daha çekici

0|0
    0|0
  • bence kızlar konuşkan. yeriminde duramayan olmalı. kızların çenesi düşmez diyorlarya :D

0|0
    0|0
    • Iste ben tam tersiyim

• Bunu degistiremem ama kafa dengimi bulursam elbette cok konusurum :D

• he o zaman iyi işte :D ama kız çekinmicek ya:D

• Gevşek olmaktan iyidir

0|0
    0|0
    • Ama bir cekiciligi yok. Ornegin siniftaki erkeklere sorsan cikmak istedikleri en son kisi ben olurum. Yani cok dikkat cekici olmak istemiyorum. Ama cokta itici olmakta iyi degil

• Niye? Milletin seninle çıkmak isteyip istememesi çok mu önemli? Sevgili mi lazım sana

• Hyr sadece nedenini ogrenmek istiyorum. Yoksa fazla takmiyorum zaten :D

• sıkıcı olabilir

0|0
    0|0
    • Bende etrafimdakilere sıkıcı gelmekten korkuyorum iste :D

• Aslinda cok dogru. :D

• biraz sosyal olman gerekiyor o kadar

• yok bnce supeeerrr

0|0
    0|0
  • Evet çevren bu yüzden az. Ama itici olman giyim tarzın, kullandığın kelimelerle ilgilidir.

0|0
    0|0
    • Hmm dogru bunlara hic dikkat etmiyorum

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet. Sağlıksız bireyler dışlanır. Sağlıklı bir nesil için sağlıklı bireylere ihtiyaç var.

0|0
    0|0
  • herkesin dili şey kadar olmuş bu yüzden yalnızsın 1 sn konuşmadan durabilen yaratıklar
    kendini değiştirmek zorunda değilsin eğer sen bu isen

0|0
    0|0
    • Dogru katiliyorum. Zaten degismek istemiyorum. Sadece nedenini ogrenmek istemistim

• cok malesef

0|0
    0|0
  • ulen bu soruyu ben yazdım da unuttum mu dedim bir an aynı ben :D yorumlara cevaplar bile ben olsam vereceğim cevaplarla aynı hayretler :D

0|0
    0|0
    • Hmmm olabilirde olmayadabilir

• Kafana göre birinin karşına çıkmanı beklersen hayatı kaçırırsın. Olanlarla mutlu olmaya çalış. Onların konularıyla ilgilen. Kimseyi tina gül eğlen keyfine bak. Gülmek eğlenmek beklemekle kendiliğinden gelmez. Ancak sen kafa yapının sartlanmisliklarini tabuları yıkarsın değişir. Sohbeti güzel bir insan haline gel. Mutlu ol. Sırlarını kimseye anlatma ama. Bak gör daha mutlu bir insan haline donuswceksin

0|0
    0|0
    • Ama insanlara gore sekil almak cok zor. O yuzden yaninda rahat olabilecegim. Kafa dengi bireylere ihtiyacim var =? :D

• İtici degildir ama elinden geldiğince sohbete espriye karış

0|0
    0|0
    • Aslinda karisiyorum. Ama durgunum derken. Yani bu sadece hareketlerim icin gecerli degilm. Ornegin sesimde cok az ve karmasik. Ve bu yuzden ne kadar kaliteli espri yapsam bile biseye yaramiyo 😂😂 yani sesim net degil. Her neyse kendimi yine tepeden tirnaga elestirdim. Cok uzun yazi oldu ama kusura bakma

• aman boş ver seni itici bulanları , başka insanları aldırma.

kendini sev.

0|0
    0|0
  • İticilikten öliciiiiim

0|0
    0|0
  • Yavru o erkeğe göre değişir

0|0
    0|0
  • benide dışarıdan öyle sanarlar sonra benimle muhabbet ettiklerinde ben seni böyle bilmezdim cok konuşkan eğlenceli birisi derler. tanımadğım ortamda kabuğuma cekilir zırhımı kuşanırım ciddi ve donuk bir bakış atarım :D

0|0
    0|0
  • yapısı oyledır itici degıldır

0|0
    0|0
Yükleniyor...