Nedir sebebi , en aza nasıl indirebiliriz?

Bir görevi ifa etmek için hafta sonu ev ev dolaştım bir şey dikkatimi çekti , eşinden ayrılmış boşanmış insanlar inanın çoook fazla boşanmaya sebeb olan başlıca sebebler nelerdir nasıl en aza indirmeliyiz he birde Allahın en çok gazablandığı şey Boşanmaktır..

1|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• En çirkin helal bosanmadir.. iki kişi bosanirken arş titrer... boşanma sebebine gelince de karaktere göre değişir yani dayanma kapasitemize bağlı... benim başıma geldi benim ikinci evliligim... boşanma sebebim ise şiddet... Allah kimsenin başına vermesin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Maalesef ki Türkiye’de çok sık karşılaşılan, kadına uygulanan şiddet başlıca boşanma sebeplerindendir. Kadının güçsüzlüğünü fırsat bilen erkekler, güçlerini kadın üzerinde gösterebilecekleri düşüncesi ile kadına şiddet göstermekte ve evliliğin bitmesine neden olmakta.
    Evliliğin yürümeyeceğine inanan ve bu evliliği mutsuz bir şekilde devam eden, kocasından soğumuş bir kadının kocasından boşanması haram değil helaldir.
    İslâm, evliliğin asıl gayesinden uzaklaştığı, eşlerin bir arada huzurla yaşamalarına imkan kalmadığı, ihtiyaç ve zaruretlerin gerektirdiği hallerde evliliğin sona erdirilmesine izin vermiştir.

0|0
    0|0
    • Kadın yaratılış gayesiyle narın birvarlıktır emanettir. Sen olmasaydın kainatı yaratmazdım dediği Sevgiliyi Amine adında mübarek bir kadın doğurmuştur konuya böyle yaklaşmak lazım her iki taraf içinde ceviz kapuğu doldurmayan sebebler yüzğünden boşanalım dememek lazım

• Pozitif düşünceyi yaymak lazım

• Kadınlara insan gibi davranışmaya başlandığın da azalır. Eskiden kadınlar çok sabrediyordu, çaresizlik vardı şimdi ekonomik özgürlük var, tahamülsüzlük var kimse kimseye sabretmiyor

0|1
    0|0
  • Çözüm icin Kadına değer başta gelir, sonra sadakat hoşgörü gibi karakter meseleleridir. Aile evlilik destek danışmanlığı diye kurumlar var iyice çatırdanadan kurtarılabilme şansı olabilir.

0|0
    0|0
  • Bu ne saçma gereksiz

0|0
    0|0
  • Bunun için biz birşey yapamayazı eşler kendi istekleriyle evliliklerini kurtarmalıdır eğer aldatma gibi büyük bir sebep varsa ortada zaten hayırlı olan boşanmalarıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Boşanmanın %90 ı bana göre tam tanımadan evlenmektir. %10 u ise sonradan değişenler Vs.

1|0
    0|0
Yükleniyor...