İzmir 'i beğeniyor musunuz?

Coğrafi olarak güzel olabilir ancak insanları bir tuhaf. elbette anlayışlı, efendi insanlarda var ama çok kaba olanlar da var. atatürkün adını vererek saçma sapan eylemler yapanların, toplum içinde cıvık tavırların sergilendiği , yaşlı adamların kapalıya dahi laf attığı, hırsızın eksik olmadığı, düşene yardım edilmediği, farklılıklara saygının duyulmadığı, dedikodunun olduğu, denizin kirletildiği, sürekli aktarmanın olduğu bir yer! Bunlar alsancakta oluyor. karşıyaka zaten bin beter karılar gününüz kutlu olsun diyen maganda.. memleketimi özledim ah trabzon! Orda böyle hdp paçavrasıyla dolaşamaz kimse, büyüğe saygı olur.. falcılar yok en azından. İzmirin adı İzmir arkadaş!

0|0
8|34

En İyi Erkek Görüşü

• Senin anlattığın İzmir değil türkiye kardeş

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sehrim diye demiyirum cok güzel bir sehir asdfcvnnv

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Hayatımda İzmir kadar soğuk, çekilmez, yaşanılmaz bir şehir görmedim. En kısa sürede buradan kurtulmak dileğiyle.

1|0
    0|0
  • gittim gördüm ama o kadar abartıldığı kadar değildi.. alsancak güzeldi ama :9

1|0
    0|0
  • "Orda böyle hdp paçavrasıyla dolaşamaz kimse" şu cümle her şeyi ifade ediyor. boş konuşup durma her yerde hadsizler olur İzmir büyük bir şehir çok fazla göç alıyor ama genel olarak insanlara en çok saygı duyulan şehirdir. kapalısı da açığı da istediği gibi gezer dolaşır farklılıklara saygı vardır. bu kadar büyük bir şehir olmasına rağmen suç oranı diğerlerine göre düşük, insanlar son derece samimi birinin incindiğini görürse yardım etmeye çalışır. aynı izmirden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama benim yaşadığım İzmir senin söylediklerine kesinlikle uymuyor.

1|0
    0|0
    • Hıhı metroda tacize uğrayıp bıçaklanan bacındı? Pazar yerinde canlı bomba çıkan zaten uzaylıydı.

• bütün bir şehir ve insanları hakkında ileri geri konuşuyorsun o insanlardan biri benim bazıları da yakın arkadaşlarım. bu şekilde konuşurken benden kibar olmamı bekleme lütfen. ayrıca orada kullandığın hdp paçavrası lafı milyonlarca insanın kültürüne saldırıdır, çoğu ülkede suç olarak geçer ne yazık ki bizim ülkemizde ödüllendiriliyor.

• Bütün mü önce yazdığımı baştan oku ilk cümlemde belirttim daha efendi olanlar var diye. Şehir için tartışacak değilim! Çok çocukca. Kalp kırdıysam af ola iyi günler efeenim -,-

• Genelleme yanlış olmuş, bende trabzonda okudum, ramazanda sigara içeni dövüp kahvede bira içenleri gördüm, erkeklere laf atan kızları gördüm, öğrenciyi kazıklayan esnafı gördüm ama asla trabzonlu budur demedim. İzmir senin tanımladığın İzmir değildir.

1|0
    0|0
  • sevgilimi görmek için gidiyorum. şehir güzel ancak insanlarının yarısı boş. yarısı hdp li olmuş zaten diğer yarasıda atatürkçü olduğunu sanıp bir bok olamayan tayfa

1|0
    0|0
  • heryerde bir kardeşim var bunu anlayın artık

0|0
    0|0
  • İzmir mi bütün pisliğin olduğu yer bana 1 saat uzaklıkta. güzel bir yer olsada insanlarının ℅90 bu pislik.

1|0
    0|0
  • Sen şimdi ne dedin anlamadım ki İzmir'i bir batırıp çıkardın resmen. Beğenmediysen git Trabzon'una kimse kimseye bayılmıyor yani.

0|0
    0|0
  • Evet İzmir iğrenç bir köy kent halini aldı, ben de hiç sevmiyorum, girişinde bakıyorsun tepelere gece kondular, sanki 1970 Türkiye'si, insanları zaten düşünce olarak Yobaz, yobaz derken bu aptal İzmirliler, açık olmayı CHP'li Atatürkçü olmayı bir halt sanan başka her türlü düşünceye karşı gelen aptalların yoğun yaşadığı pis kokan bir şehir

0|0
    0|0
  • memleketini özlediysen tutan yok atla otobüse git gaziemire hava alanı var ya da git pınarbaşına orada terminal var ufak ufak arkana bakmadan gidersin tutan kim seni

1|0
    0|0
  • mezarımın izmirde olmasını isterim

1|0
    0|0
  • Bende izmirliyin farkli sehirden mi bahsediyoruz anlayamadim

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum sana. İzmir en güzel şehir. Sen diğer yerleri görmemişsin ondan. Git de istanbula bak o suç ile ilgili mevzularda özellikle.

1|0
    0|0
  • Begenirim

0|0
    0|0
  • Valla kizlari harika :/ keske İzmir de olabilsem...

0|0
    0|0
    • Hee o kibirle bakardı zaten

• :D arkadasim diyordu İzmir kizlarinin % 99 u guzel sadece % 1 lik kesimi cirkin diye... o yuzden her zaman merak ettiğim şehirdir İzmir :)

• Aslında sosyolojik açıdan incelenmesi gereken bir bölge.
    Açıkçası ben mesafeliyim. Hem şehre hemde içindekilere karşı.

0|0
    0|0
  • Antalya'yi daha çok beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Beğenmem mi. Dikili ve balçovada teleferiği özledim

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim iyidir herhal :D

0|0
    0|0
  • İzmire taşınmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • gitmedim ki

0|0
    0|0
  • silah zoruyla tutmuyorlardır umarım seni

'ismirli qızlar eqleyin'

0|0
    0|0
  • Değişik bir izlenim

0|0
    0|0
  • konak a gittim gayet güzeldi :D

0|0
    0|0
  • sen yanlış yerleri gezmişsin ^_^

0|0
    0|0
  • Her yerde kötü insan vardır.

0|0
    0|0
  • Kızları ve rakısını :)

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim ama gitmek isterdim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Izmirden kizlari cikar harabe ye doner

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• 14-15 senedir İzmir'de yaşıyorum bu dediklerine denk gelmedim. Siz beğenseniz de beğenmeseniz de Türkiye'nin en modern en okumuş özgür kesimi burada yaşıyor.

Siz İzmir adı altında Kadifekale, Tepecik taraflarına çıktınız herhalde. Olur öyle.

2|3
    0|0
  • Sana katılıyorum. Doğma büyüme izmirliyim , hatta dedem de izmir'de dogmus ama hayatımda gördüğüm en ukala en kaba insanlar izmirde. Sadece giyim kusam açısından diğer illere göre yargılayanlar daha az. Buda semtten semte değişiyor zaten. Alsancak-Bostanlı'da istediğin gibi rahat rahat giyinebilirsin. Ama çok boğucu geliyor bu şehir. Sosyal akitivite desen 5 elin 5 parmağını geçmez. Sadece küçük olması ve ulasım rahatlıgı avantajı

1|0
    0|0
    • Ya da katılmıyorum ya heryerde iyi kötü insan var en azından trabzon gibi tutucu değil o yüzden sevıyorum ızmırı yobazlar yok

• Valla yıllardır izmirdeyim senin dediğin edepsizliklere pek fazla rastlamadım. Asıl kökten izmirliler yapmaz onu. Onu şurdan burdan gelip yerleşen ve kendini izmirliyiz diye tanıtan tipler yapar. En azından dere kenarına ev dikip lan dedi diye adam vuranlar yok. Hepsini geçtim oflu yok bir kere ;)

0|0
    0|0
  • Evet yakinda oraya tasinmayi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • benim için turizm varsa güzeldir.

izmirde de turizm var.

0|0
    0|0
  • Evet 😊

0|0
    0|0
  • dediklerini doğru bulmuyorum izmirde yaşayan biri olarak , özgürlükler vardır izmirdır izmirde Tv de sen hiç izmirde tecavüz olayı duydun mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...