Neden insanlar insanları ezmeye çalışır?

Ben anlamıyorum ya. Ben kindar biri değil unutup gidiyorum. Ama sevgilim de dahil bir ezme çabasında her şeyde o haklı böyle kendini üstün görme. Durup dururken bana yazın çok kötü diyor mesela hani. Yani ben mi eleştiriye gelemiyorum anlamadım. Mesela en yakın arkadaşım. Ay düşman başına. Her şeye böyle negatif böyle uyuz. Mesela okulu bıraktım İsmeğin kurslarına gidicem hatta boş zamanımda bir sürü kursa gitmek istiyorum. Hayal ettiğim mesleğe kursa giderek ulaşmak istiyorum. Destek olmak yerine. "Ay ezik gibi kursa mı gidicen, nişanlı olup evde boş duran ezikler gibi" dedi bana. Makyaj kursuna gidicem hani profesyonel eğitim için. Ay mahalle kuaförümü olcan varoş gibi diyor. Bu sitede öyle. Neden eziyosunuz ulan neden! Toplumda psikolojisi sağlıklı insan %2 herhalde..

Güncellemeler:
Ay sunuda yazmadan edemedim. Bir şey alıyorum hemen bir eleştiri, bir şey giyiyorum eleştiri. Yani her şeye muhalefet olan tipler vardır ya. Ağzımı açınca da ben suclu oluyorum.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ezikse

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 nefis 70 şeytandan pis.

0|0
    0|0
  • Bisiler ogrenmenin ezigi mezgi olmaz...

0|0
    0|0
  • Devir ye kürküm ye devirde o yüzden bu arada hani türkün türkten başka dostu yoktu?

0|0
    0|0
  • öyle hayat çekilir mi ya, her şeye muhalefet

0|0
    0|0
  • Ego vol.1 yüzünden

0|0
    0|0
  • Narsist kişilik bozukluğu dolu ortalık

0|0
    0|0
  • Sende ez kanks ise yariyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanları ezerek, üstüne basarak yükseleceklerini sanarlar. Başları göğe erince ne oluyor acaba 🙃dağ ne kadar yüksek olsa yol üstünden geçer neticede

0|0
    0|0
  • Çok haklısın bir söz var "Vaktimizin çoğunu başkalarının yarattığı şeyleri yargılayarak geçirdiğimizden, kendimiz hiçbir şey yaratamadık". Cuk oturdu

0|0
    0|0
  • Ego tatmininden başka bişey değil. Psikolojik bir rahatsızlık bile denebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...