Peki siz ne biliyorsunuz Tarlabaşı hakkında?

Malumumuz sağa kıvrılıp inenden ya korkarlar ya da zavallım diye bakarlar :) her telden pislik ve her telden acının olduğu bir yer sokağın insanları onlar, hapishane dövmeleri, parlak pantolonlu çingeneleri, mahalle hayatları, transeksüeli, afrika kaçağı işçileri, uyuşturucu satıcısı, kadın pazarlayıcısı, fahişesi, sanatçısı, zanaatçısı ve en baba delikanlıları her telden insan mevcut çoğu İstanbullu arkasında kendine güvenen biri yoksa girmeye dahi korkar ama ben barların aşağısındaki bir tarafı çağlayana açılan bir tarafı osmanbey'e o kısma hep gider travestisinin kuruyemişçinin esnafının yanında oturup bir bira içmekten çok keyif alıyorum karşımdakilere büyük saygılar besliyorum bizim aksimize acının en büyüklerini yaşayıp ayakta kalmış insanlar sokağın insanları elit çevrelerde onların yanındakiler kadar rahat hissetmiyorum açıkçası yapmacık hayatları benimsemiş insanlarla bir travestinin ya da çingenenin yanına oturup samimi bir şekilde biranı uzatırsan koruyucu meleğin olur sonra başlasın muhabbet hikayeler siyaset hiç bulamıycağın samimiyet Tarlabaşında tabi birazda şanslı olmalısın sağlam kayaya tostlamakta çok olası bir ihtimal ama onlara saygıyla bakarsanız direk gururlarını okşarsınız zaten çok gezgin bir hayatım var ailem başka yerlerde yaşadığı için İstanbulun el lüks semtlerindede oturdum Kadıköy Koşuyolu, Cihangir, Nişantaşı Kurtuluş orta halli semtlerindede oturdum Avcılar Ambarlı, Başakşehir, Bakırköy Osmaniye (Bakırköy olduğuna bakmayın mahalle tarzı evler gayet sıradan aile yaşantıları olan bir yer) en kötü semtlerindede Bağcılar gibi ama açıkçası Taksim bir başka oldu orda olduğum kadar hiç bir yerde rahat etmedim çünkü herkes kendi derdinde Fındıklıdaki lgbt basamaklarına oturup hiç tanımadığın sanatçı bir abimizle bira içmekte çok büyük keyif bir transeksüelin hayat hikayesini dinlemekte anlatmak istediğim acıyı çeken ona dokunmadan acı çektirmez yadırgadığınız hayatlardaki çağresizliği farkedip İslam dini ne diyor bir bakın sonra eleştirin

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• tinerci ile yanyana dur da çaksın emaneti bacağına gör sonra neyin ne olduğunu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazıyı okumadım ama Tarlabaşından çok kankim var görmesin ler Bu yazıyı 😁

0|1
    0|0
    • oku o zaman arkadaşım ne atıp tutuyorsun :D

• Nişantaşı ni da iyi bilirim orda çalıştım bir süre inşallah başko hayırlısı olsun senin için güzel kazançlar olsun mutlaka gelirim severim hoş sohbet güzel kelam iyi gecelerin olsun :)

• Dogru diyosun kanks

0|1
    0|0
Yükleniyor...