Açılan başlıklara yorum gelmemesi size ne hissettiriyor?

O kadar gereksiz soru başlıklarının içinde ayda yılda bir tanede biz ekleyelim diyoruz zar zor 3.5 kişi bişelr yazıyor soru o kadar güzelki ks tbrik edip vitrine koyuyor ama halen görüş paylaşan yok bundan sonra herrgün bir başlık açıcam sevgiimden ayrıldım ya da nasılım diye çünkü en çok onlar görüş alıyor...

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Demek ki sitede boş insan cok bir dünya boş yorum var..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Boslukta bagirip kendi sesinin yanki yapmamasi gibi... O denli bir iplenmemislik, bir dislanmislik hissi.
    Ama tavsiyem; insanlarin vicdanina girip, ortaligi namusa bogma taktigini kullanman.
    Örnek olarak:
    "Amaci Xper kasmak olmayan, has dert ortaklari bakabilir mi?"
    Veya:
    Bu göğüs tiplerinden hangiai hosunuza gidiyor? Basligi atip, asil konuya icerikte yer vermk.

0|1
    0|0
    • Yok be hacı ne anlamı kaldı ozman ama ilgi çekici pek fazla zihin yormayan absürt şeyler sormak lazım burda malüm sitenin yaş ortalaması belli

• Aynen öyle. Kasintiya, beyin yormaya yonelik basliklara ragmet etmiyorlar.
      Otomasyonlari belli.
      "hahaha evet"
      "tirrek"
      "de sixtir lo"
      "aynen kanka" gibi basit cumlelerle xper kasip popi olma yolunda caba sarfediyor cogu. Onca yildir burdayim, iligini, sidigini bildigim bebeler burda inkarci olup cikiyor :d

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben hiç açmadım daha bakalım :)

0|1
    0|0
  • Soru soruyorum. Cevabimi almissam sorun yok 1 kisi cevaplasada olur

0|1
    0|0
    • Bilmediğin bir şeyin cevabını aramak farklı birde herkesin bildiği bir konuyu tartışmak farklı

• Soruya gore degisir

• Bazen çok sinir oluyorum genelde uzun sorular hariç bana cevap çok gelir ama yine de uyuz edici..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O değil de sorduğum sorunun daha ben sorar sormaz sayfada altlara düşmesi en çok sinirimi bozan. Kardeşim kırk yılda bir soruyoruz bir durun da bizim sorumuz da gözüksün!

0|1
    0|0
    • :))) orası ayrı bir dert zaten

• Olur öyle şeyler.

0|1
    0|0
  • 1 tane olsun tam olsun 😀

0|1
    0|0
  • hicbirsey hissettirmiyor

0|1
    0|0