Boyum kisa oldugundan cevremdekiler tarafında alay konusu oluyorum ve ciddiye alinmiyorum ne yapmaliyim 😢 ?

Boyum kisa oldugundan cevremdekiler tarafında alay konusu oluyorum ve ciddiye alinmiyorum ne yapmaliyim 😢 ?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İleri de geçer

0|1
    0|0
    • Kardeş bunlar sen kısa olduğun için yaşanmıyor

• Olabilir ama ben kisayim sadece dalga gecmiyolar her yerde 2. Sinif muamele gormekten biktim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• kaç boyun

0|1
    0|0
  • Karıncada ufak ama dev gibi işler yapıyor bro. Önemli olan boy değil icraat. Sıkıntı yapma boş koy gitsin.

0|1
    0|0
    • Karincayi ezmek kolay benide yer zaman dinlemedn yaptiklari sey

• Her şey boyla mı bitiyor bro bırak ya bak keyfine ne huzurunu bozuyorsun. Takma kafana aile terbiyesi almamış insanlardan uzak durman yeter.

• Bir kacida odamda benimle dalga gectikleri icin uyuyamiyorm onlar yanimda horluyo

• K. bakmasa suc sende madem cevren boyle. Cevrende insan yok, sende cevreni degistiricen. Burda kalkip onlar insan degil demek dogrumudur dogrudur :D ama sende durmicaksin orda

0|1
    0|0
    • Ogrenciyim hepsi okulu da ve yurtta olan kisiler nere kacim

• Kardes madem kacamiyosun iliskini kes kesmek istemiyosanda sana oyle konusacagi samimiyeti verme insanlara. Nasil baslarsa oyle gider gerci degismez bu saatten sonra basta izin vermissin

• a iyi davrandigim icin oldu

• atilanlari ye ve guclen beybi

0|1
    0|0
  • Boy değil işlev önemli Başkan

0|1
    0|0
  • Sende onları ciddiye alma

0|1
    0|0
Yükleniyor...