Devlet yurdunda 8 kız kalıyoruz odada sevdiklerim bile beni bazen uyuz ediyo odamı değiştirsem mi?

8 kız kalıyoruz odada 3 tanesi yakın arkadaşım gece geç geliyorum odaya 1 2 gibi bazen erken geliyorum abi uyuycağımız zaman 00.30 gibi kapatılıyo ışıklar okey sıkıntı yok kural bu ama yatıyoruz abi kaşınıyorum tırnak sesime sinir olunuyo mesajlaşıyorum titreşime sinir olunuyo odaya giriyorum üstümü değiştiricem çıt çıkıyo offf diyo biri masanın üstünde neyim varsa yatağıma atılıyo falan sabah kendileri ses yapıyo uyanıp tek kelime etmiyorum onlar bana bir ton laf ediyolar seviyorum kızların bazılarını ama katlanamıyorum sizce başka bir odaya mı geçsem?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Fırsat verme ellerine sende hareketlerine dikkat et etmeyeni sert bir dille uyar. Ama önce kendine çeki düzen ver.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Gecenin ikisinde gelip milletin uykusunu bölersen, gece vakti elinde telefon cızırtı çıkarır sürekli milleti rahatsız edersen, sürekli ses çıkarırsan bir süre sonra zaten mimleneceğinden sürekli fırça yersin.

bir de sabah yapılan sese laf ediyor, ula yurt orası, sabah yapılan ses ile gecenin bir vakti yapılan ses bir mi?

Çok meraklıysan ayrı eve çık.

0|0
    0|0
    • 1. Si kimsenin uykusunu bölmüyorum çünkü o saatte uyumuyor çoğu ki ben yurtta olduğum zaman ışıklar kapandığında uyumaya çalışıyorum kendileri gece gelip flaşı yüzüme tutuyolar resmen 2. si sürekli ses de çıkarmıyorum şu an nasıl buraya yazabiliyorsam ve uyuyolarsa 3. sü sabahın 7 sinde biz uyurken demir sandalyeye çarpıp ya da kapıyı çarpıp çıkıyorlarsa ve ben uykumdan sıçrayarak uyanıyorsam bu benim suçum mu 4. sü ben sabah okula gitmek için hazırlanırken çıt çıksa laf ediyorlar zaten 5si param olsa çıkarım zaten kimsenin ağız kokusunu çekmeye meraklı feğilim dışardan yargıla sen

• başka odaya geçsen de aynısı olacak.. anlaşabildiğin arkadaşların yanına git

1|0
    0|0
  • Biz 5 kisi ev tuttuk, kafamiz rahat. Evde 4+1 herkesin kendi odasi var bir Yasin salonda kaliyor iste.

1|0
    0|0
  • nerde çokluk orda bokluk demişler

1|0
    0|0
  • ben olsam değiştrmem niye dersen kardeşim seni sevdiikleri için takılıyorlardır sana yinede çok rahatsızsan değiştrmelisin tabi hayılrısı olsun kardeşim

1|0
    0|0
  • senin iş çok zor

1|0
    0|0
  • Yazık sana cidden üzüldüm şimdi

1|0
    0|0
  • Boşa değiştirme daha iyisini bulamazsın.

0|0
    0|0
  • degistir

0|0
    0|0
  • İnsan osuramaz bile:/

0|0
    0|0
  • giden geleni aratır unutma

0|0
    0|0
  • e haklılar ama

0|0
    0|0
    • Emin ol sağ çıkamazsın :D

• olsun kanımın son damlasına kadar savaşırım :D ulan bir düsünsene illaki bir şekilde ölecem, kamyon çarpmasındansa 8 kızın beni parçalamasını tercih ederim :D ölürken bile fiyakam olur lan :D 8 kız parçalamış adamı diye konuştururum herkesi :-p

• çak gitsin

0|0
    0|0
  • Fucking do you work diye dal bigün birine

1|0
    0|0
  • Haklılar yani başka odaya da geçsen rahatsız olur insanlar

0|0
    0|0
  • Ooo8 kız bir odada keşke bende orda olsaydım :P ama düşğnemiyorum yemeden nasıl duruyorusnuz :)

0|0
    0|0
    • La sen kizlar yurduna git, 2 aya gay olursun.

• @Ragnar_Lodbrok keşke o kadar kafa insanlar olsalar ya trakyadayız abi batıdayız resmen ama bazıları dar görüşlü hele o dantel filan hikaye abi millet üstüne dantel gecelik değil kıskançlık kibir çiekeflik kuşanmışta gelmiş

• Dar görüşlü derken?

• biz 6 kişi kalırdık lisede.
    8 çok oda buyuktur umarım
    luks arıyorlarsa özel ev tutsunlar. gece de biraz saygılı olun. anlayısla karsılayın birbirinizi

0|0
    0|0
    • Oda büyük değil yataklar dip dibe

• yok be 135 lira en az 200 e kadar önü var izmirde. ev kadar rahat olabilir mi yurt?
      canım çekince cayımı yapıyorum gecenin 3 unde menemen yapıyorum kendime . yurtta mumkun değil.

• değiştir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence başka bir odaya geç. Oh be benim öğrenciliğim bitti. Bir daha da bu sefil hayata dönmek yok. d. d

1|0
    0|0
  • O mesaj sesine ben de kıl olurdum, uyumaya çalışırken yapılan ses ile hali hazırda uyurken yapılan ses bir olmaz ayrıca. Haksız olan bence sensin burada. Ama 8 kişilik oda da çok fazla yahu, birine kendini kabul ettirsen biri sorun çıkarır.

1|0
    0|0
  • Degistirme diğer odadakiler döver seni en yakınlar böyleyse

1|1
    0|0
  • yurt öyle ya

0|0
    0|0
  • evet gec ya cekilicek dert degil

1|0
    0|0
  • Degistirme diger odalarda da boyle sorunlar yasarsin. Yurt hayati boyle malesef

1|0
    0|0
  • 8 kiside mas iki uc kisiligi yok mu

0|0
    0|0
  • yurt öyle ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...