6 aydır aramayan dost olur mu?

üniden sonra başka bir büyükşehirde iş bulup ev arkadaşlığımızı sürdürmek amacıyla yola çıktık, diğer iki arkadaşım işe girdi ben kendime göre iş bulamadım ve param olmadığı için dönmek zorunda kaldım. Sonrasında aramız açıldı onlar eve çıktılar ve iş bulana kadar gel kal bile demediler bana. 6 aydır da hic konuşmadım ikisiylede ve bunlar benim en yakın kardeşim dediğim 4 sene üniversitede aynı evde kaldığım arkadaşlarımdı

bunlar dost mu şimdi?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın aslında o kadar uzun süre uzak kalmamak lazım. Ama bazen öyle oluyor biliyor musun? Önemli olan tekrar konuşmaya başladığınızda kaldığınız yerden devam etmek..
    Çünkü saçma hayat telaşı, arayıp isteyip arayamamak derken zaman geçince utanıp arayamamak falan. Olabiliyor yani. Sonuçta belli bir zaman geçirmişsin sende hemen harcama :)

0|1
    0|0
    • ya bunlar iki eli kanda olsa beni her gün arayan benim her gün aradığım kişiler, hatta ilk 1 ay sonra 2 sini whatsapp grubuna aldım dedim noldu aramıyorsunuz falan dedim sende yazmıyorsun aramıyorsun dediler, ben gruba almasam onuda konusamayacaktik o konusmadan sonra ne onlar aradı ne de ben.

• Sen onları tanıyorsun tabi sen daha iyi bilirsin. Bazen sadece duygusal ilişkiler değil dostluklarında zamana ihtiyacı oluyor. Bırak bakalım akışına. Umarım düzelir bir gün ve de başka daha sağlam ilişkilere sahip olursun.
      Sevgiler.

• Zamana bıraktım hayırlısı olsun , bu arada mesajların için teşekkürler iyi dertleştik iyi geceler hoşçakal

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...